FAME MMA

(VIDEO) Wrzoskowi stanęło serce! Tajemnicza kobieta zaczepiła „Polish Zombie”: „A pamiętasz jak fajnie było w KSW…?”

Podczas wczorajszej konferencji prasowej przed Fame MMA 17 serce stanęło Marcinowi Wrzoskowi. Do mikrofonu podeszła nieznana kobieta i zadała mu bardzo dwuznaczne pytanie.

Były mistrz KSW zmierzy się na gali Fame MMA 17 z Piotrem Szeligą. Ich konflikt zaczął się jeszcze w wakacje ubiegłego roku, przed 15, edycją frakowego show. Wrzosek zerwał jednak biceps w starciu pięściarskim z „Sariusem” i zmuszony był poddać się leczeniu.

Co się odwlecze, to nie uciecze. Zawodnicy spotkają się 3 lutego w Krakowie, a ich starcie odbędzie się na zasadach K-1. Choć początkowo sporo było między nimi złej krwi, sporo się zmieniło od pierwszych płomiennych wymian zdań. „Szeli” zdecydowanie spokorniał, co było widać zarówno w ostatnich tygodniach, jak i na konferencji prasowej.

Tajemnicza postać zaczepia Marcina Wrzoska

Już od samego początku wczorajszego wydarzenia było wiadomo, że sporo się będzie działo. Dymy były gwarantowane, a oprócz nich ogłoszono nowego współprowadzącego: Roberta Pasuta. Akcje typowe dla „Sutonatora” zobaczyliśmy już w pierwszych minutach, gdy do mikrofonu podszedł nieduży jegomość ubrany w ochraniacze i kask. Jak sam zapowiedział przyszedł, by Piotr Szeliga miał się na kim wyładować, co było odniesieniem do sytuacji między „Szelim”, a „Franiem”.

Sprawdź!  Były piłkarz Chelsea zawalczy w KSW! Był bliski debiutu w organizacji UFC!

O wiele gorzej miał Wrzosek. W pewnym momencie do mikrofonu podeszła nieznana kobieta, która zagadała do „Polish Zombie”, że ten przestał się do niej odzywać, gdy tylko dołączył do freak fightów.

A kim jesteś? – dopytywał skonsternowany Marcin.

Nie wiesz kim jestem? A pamiętasz, jak fajnie było w KSW? – odpowiedziała pytanie na pytaniem kobieta, a „Zombiemu” ewidentnie podskoczyło ciśnienie! – Kiedyś byłam dla ciebie wszystkim, kiedyś byłam dla ciebie najważniejsza. Zrobiłbyś dla mnie wszystko!

Nie znasz mnie? To czekaj… Na imię mam: AMBICJA. Na nazwisko: SPORTOWA – zakończyła swój performance nieznajoma, a Marcinowi Wrzoskowi ulżyło.

Kursy bukmacherskie na FAME 17: Wrzosek vs. Szeliga

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  (VIDEO) Parke gotowy na walkę z Załęckim, jeśli ten spełni jeden warunek: "To maszyna. Jak cię trafi, to wąchasz kwiatki od spodu"

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.