FAME MMA

(VIDEO) Tak wyglądał ciężki nokaut na „Arabie”! FAME przypomina najlepsze momenty ostatniej gali

Za nami gala FAME 13 w Gliwicach, na której doszło do wielu ciekawych pojedynków, jednak tylko jeden z nich zakończył się nokautem.

W zestawieniu „Arab” vs Piotr Szeliga było bardzo dużo złej krwi, a zawodnicy mieli mocny konflikt, który zaostrzał się z każdym kolejnym spotkaniem twarzą w twarz. „Szeli” nie szczędził ostrych słów swojemu rywalowi, ale ten w ogóle nie odpowiadał i był bardzo wycofany.

„Arab” był jednak mocno nastawiony na to, by zniszczyć swojego rywala w oktagonie i skupiał całą złość wyłącznie na pojedynku, co przyznał m.in. jeden z włodarzy Wojciech Gola. Od pierwszej rundy radził sobie bardzo dobrze i mocno rozbijał Szeligę.

Piotr Szeliga ciężko nokautuje „Araba”

Po dobrej pierwszej rundzie w wykonaniu rapera wydawało się, że kolejne odsłony to tylko formalności. „Szeli” jednak wykorzystał błąd przeciwnika. „Arab” wyprowadzając lowkicka, opuścił ręce i jego rywal w tym samym momencie wystrzelił potężny prawy, którym trafił na szczękę.

Raper natychmiast padł na deski ciężko znokautowany. Sędzia od razu przerwał pojedynek, a do zawodnika podbiegli ratownicy medyczni. Sam „Arab” przez dłuższy czas leżał na macie z rozłożonymi rękami i nie był w stanie się podnieść.

Sprawdź!  "Boxdel" przeprosił "Nitro" po aferze z Murańskim! "Granica została przekroczona. Nie pochwalamy tego, co zrobił Jacek Murański"

Organizacja FAME opublikowała najlepsze momenty gali w slow motion. Poza ciężkim nokautem na „Arabie” możemy zobaczyć także efektowne poddanie trójkątnym duszeniem w wykonaniu Malczyńskiego:

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.