Glory

GLORY wydało oświadczenie po wielkiej awanturze na trybunach! „Przerwaliśmy wydarzenie na prośbę…”

Organizacja GLORY wydała oświadczenie w sprawie wielkich zamieszek, jakie miały miejsce podczas wczorajszej gali w Belgii.

Arkadiusz Wrzosek, który ponownie zmierzył się z legendą kickboxingu Badrem Harim, po raz kolejny miał szansę na wielkie zwycięstwo. W drugiej odsłonie trafił mocnym kolanem, po którym rywal był liczony. Wydawało się, że Polak nie wypuści już zwycięstwa z rąk, jednak walka została przerwana.

Po nokdaunie doszło do awantury. Wrzosek i organizacja próbowali uspokoić kibiców, kiedy Badr Hari prowokował ich jeszcze bardziej. Jak się później okazało, miał już poważne problemy – złamany nos i rozbitą nogę. Niestety zamieszki przybrały na sile i wydarzenie zostało przerwane.

Oświadczenie organizacji GLORY

Wielu kibiców jest wściekłych na samą organizację, która nie zadbała o bezpieczeństwo. Część widzów żąda również zwrotu pieniędzy za wykupioną subskrypcję PPV, gdyż nie tylko nie zobaczyli do końca walki Wrzosek vs Hari, ale także main eventu gali GLORY 80.

Organizacja za pośrednictwem social mediów zabrała głos i przeprosiła wszystkich kibiców, którzy ze względu na awanturę nie mogli do końca obejrzeć gali.

Sprawdź!  Arkadiusz Wrzosek zabrał głos po przerwanej walce! "Mogliśmy walczyć dalej, ale może Badr nie chciał. Podburzał swoich fanów"

GLORY wyraża głęboki żal, że gala GLORY 80 została przerwana przez ludzi zachowujących się niebezpiecznie. Nigdy nie tolerujemy ani nie akceptujemy zachowania, które naraża na niebezpieczeństwo innych kibiców, którzy przyszli na nasze wydarzenie, aby cieszyć się topowym sportem. Na prośbę policji miasta Hasselt przerwaliśmy wydarzenie po drugiej rundzie walki Hari vs Wrzosek.

Przepraszamy kibiców, którzy nie mogli zobaczyć walki do końca oraz starcia Ben Saddik vs Rigters. Przepraszamy także zawodników, którzy ciężko trenowali i nie mogli zawalczyć. Sztuki walki to sport szacunku i uczciwej rywalizacji wewnątrz i poza ringiem.

Źródło: Facebook

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.