KSW

Wrzosek, czy Szpilka? Różalski wskazał dużego faworyta na XTB KSW 94

Już w maju podczas XTB KSW 94 dojdzie do zaległego pojedynku w wadze ciężkiej. Artur Szpilka zmierzy się z Arkadiuszem Wrzoskiem. Starcie to skomentował i wytypował Marcin Różalski.

Do pojedynku „Szpili” z kickbokserem miało dojść już kilkukrotnie. Były pięściarz niestety zmuszony był odsunąć termin starcia z powodu kontuzji. W międzyczasie Szpilka zmierzył się z Pudzianowskim, którego znokautował w 2. rundzie.

Arek Wrzosek z kolei w ostatnich kilkunastu miesiącach stoczył aż 3 pojedynki i we wszystkich zwyciężył. To stawia go w roli ogromnego faworyta przed XTB KSW 94.

Tę walkę, jak i pozostałe starcia KSW 94 obstawisz u bukmachera Fortuna. Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na XTB KSW 94

TYPKURSYBUKMACHER
Artur Szpilka2.79Fortuna
Arkadiusz Wrzosek1.44Fortuna

Marcin Różalski wytypował walkę Szpilka vs Wrzosek

Walkę stójkowiczów w rozmowie z MyMMA.pl skomentował Marcin Różalski. Były mistrz wagi ciężkiej dobrze zna się z oboma zawodnikami, ale jego zdaniem, patrząc przez ich styl bazowy, to Wrzosek ma większe szanse na zwycięstwo:

Sprawdź!  KSW 85: Parnasse nokautuje w 4. rundzie! Pełna dominacja Francuza w walce wieczoru

– Arek na pewno ma większy przekrój, bo jest kickbokserem i dokłada teraz MMA. Artur jest pięściarzem, który dokłada MMA i „nogi”. Ja nawet z Arkiem rozmawiałem, bo jak on walczył z Czechem i jak go okopywał, to ten machnął overhandem i Arek poszedł na ziemię. To jest to, że on się odsłania.

– Artur ma wymowę w piąchach, co pokazał w walce z Pudzianem, jak trafił. Jeżeli Arek to wyeliminuje, to nogami może narobić dużego ambarasu. Nogi muszą być obite do low kicków. Nieraz zawodnicy kopią i tych kopiących bolą. Arek i Artur jest moim kumplem, jeżeli bez sympatii, to karty są sprzyjające dla Arka.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.