FAME MMA

Wojciech Gola wyjaśnia sytuację „Popka” i „Zusje”! „Wyszły pewne fakty, niezbyt dobre zagrywki…”

Zapewne jeszcze przez najbliższych kilka miesięcy włodarze FAME będą odpowiadali na temat oświadczenia wydanego wspólnie z High League przeciwko Prime Show MMA. Wojciech Gola w jednym z wywiadów wyjaśnił sytuację „Popka”.

-> Oglądaj Fame MMA 16 TUTAJ!

W niedalekiej przeszłości federacje Fame MMA oraz High League zawiązały sojusz przeciwko Prime Show MMA. W specjalnym oświadczeniu, pod którym podpisały się najważniejsze osoby organizacji można było przeczytać o dożywotnim zakazie dla zawodników, którzy nie przestrzegają zapisów kontraktów i łamią zakaz konkurencji.

Pierwszym z zawodników, który w ten sposób zostanie ukarany będzie „Popek”. Raper podczas Prime MMA 4 zmierzy się z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim i jak się okazuje, definitywnie zakończył swoją współpracę z FAME. Freak fighter w mocnych słowach dla portalu MMA – bądź na bieżąco skomentował całą sytuację.

Jak powiedział, otrzymał przed kilkoma miesiącami pozwolenie na pojedynek w PRIME, jednak odsunął się on w czasie ze względów zdrowotnych. Fame MMA miało zmienić później zdanie w związku z konfliktem między federacjami.

– Żegnam was. Żegnam was. Skończyło się tak, że dogadaliśmy się między sobą, że pozwalają mi na walkę w Prime parę miesięcy temu. Ja zacząłem się przygotowywać, pokłócili się z Jóźwiakiem i odbiło się to na mnie. Powiedzieli, że nie wyrażają zgody. Jak się k**wa umawiamy, to się umawiamy. Jak nie, to nie. J*bać taką gadkę. (…) To ja daję dożywotni zakaz FAME i High League dzwonienia do mnie!

-> KLIKNIJ W BANER I KUP PPV NA FAME MMA 16! <-

Sprawdź!  Szeliga miał zmierzyć się z Murańskim! "Na walkę z Denisem nie pozwolił FAME. Później był Murańskim. Miałem z nim wyjść, ale…"

Wojciech Gola komentuje!

W ostatni poniedziałek miała miejsce II konferencja prasowa przed galą Fame MMA 16 PPV, która odbędzie się już w tę sobotę. W rozmowie z kanałem TVReklama jeden z włodarzy federacji, Wojciech Gola, został raz jeszcze zapytany o zawodnika i zawodniczkę FAME, którzy pojawią się na najbliższej gali konkurencyjnej organizacji.

Były uczestnik programu Warsaw Shore przyznał, że jeśli chodzi o „Zusje”, to może ona spać spokojnie. Otrzymała oficjalne pozwolenie i mimo walki na Prime MMA 4 drzwi do FAME pozostają otwarte. Co zaś tyczy się „Popka”, włodarz największej polskiej federacji freak fight potwierdził słowa rapera:

Jeśli chodzi o Popka, to były takie rozmowy, prowadził je Rafał [Pasternak]. Finalnie podczas tych rozmów i negocjacji wyszły pewne fakty, screeny Kasjusza, jeszcze inne niezbyt dobre zagrywki ze strony PRIME’u, że nie wyraziliśmy tej zgody. Nie było zgody. My wtedy stwierdziliśmy, że Popek nie może zawalczyć, zgoda nie została wyrażona. Dlatego… wyszło jak wyszło.

Kursy bukmacherskie na Fame MMA 16

Galę FAME 16 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  (VIDEO) Amadeusz Ferrari o walce z Tomaszem Adamkiem: "Uważam, że mogę latać na światowych ringach"

Federacja jak zawsze dostarcza wielu wrażeń prezentując twarze uwielbiane przez fanów. Na FAME 16 PPV pojawią się znani „Dzinold” i „Bandura”, a sporo emocji wywołuje czasu debiut Natana „Boga Estetyki” Marconia!

-> Obstaw FAME MMA 16 bez ryzyka!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.