FAME MMA

Kaczor jednak nie był pijany na FAME? Raper przedstawił inną wersję zdarzeń!

Niedoszły debiutant Fame MMA, Kaczor BRS, zabrał głos po odwołaniu jego walki z „Hejterem”. Jak przekazał we trakcie wydarzenia „Boxdel”, raper miał być pod wpływem alkoholu.

„Kaczor” zadebiutował na ostatniej gali Prime Show MMA, gdzie robił spore dymy na programach. Pozytywny odbiór przez freakową społeczność zaprocentował zakontraktowaniem go w Fame MMA, gdzie miał wystąpić na minionej gali FAME 21.

W Gliwicach miało dojść do pierwszej w świecie freak fightów walki na gołe pięści. Rywalem „Kaczora BRS” został wybrany „Hejter”, ale do starcia nie doszło. W trakcie gali do klatki weszli włodarze, Wojciech Gola i „Boxdel”, którzy przekazali, że raper nie został dopuszczony przez sędziów z powodu wypitego alkoholu. Baron zamieścił też na ten temat wpis w social mediach.

Kaczor skomentował odwołanie walki na FAME 21

Głos dzień po gali zabrał też sam zainteresowany. „Kaczor” zamieścił relacje, w której przedstawił wersję odbiegającą od tej, którą przekazał „Boxdel”. O tym, że nie wyjdzie miały zadecydować badania krwi:

Sprawdź!  (VIDEO) Fabijański ciężko znokautowany! Wac Toja masakruje w 35 sekund!

Chciałem zdementować plotki, które mówią, że rzekomo byłem wczoraj zapierdolony na gali w Gliwicach. Wcale to nie jest prawda. Po prostu lekarze, którzy badali moją krew stwierdzili, że moje parametry nie są zbyt wesołe i kolorowe, dlatego ze względu na zdrowie zawodników, którzy walczą nie mogli mnie dopuścić. Ale obiecuję wam, że ta walka na gołe pięści się odbędzie.

To, że człowiek prowadził życie, jakie prowadził, to wyszło w krwi. Ale bez żadnych głupot.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.