UFC

Gamrot wyśmiał hejtera! Agresywna wiadomość do zawodnika UFC

Mateusz Gamrot podzielił się z kibicami prywatną wiadomością, jaką otrzymał od jednego z hejterów. Zawodnik UFC wyśmiał rzeczonego jegomościa, który uważa, że… miałby z nim szanse w walce.

Czołowy polski lekki kilka tygodni po wygranej nad Rafaelem dos Anjosem ponownie udał się do American Top Team. „Gamer” pomagał Dustinowi Poirierowi w przygotowaniach do gali UFC 302, gdzie „The Diamond” po raz trzeci w karierze wystąpi w walce o pełnoprawny tytuł wagi lekkiej.

Mateusz Gamrot wyśmiewa hejtera

Gamrot po zwycięstwie nad byłym mistrzem dywizji do 155 funtów umocnił się na 5. pozycji w rankingu. Polak sam mówi w wywiadach, że potrzebuje jednego – dwóch zwycięstw, by otrzymać wymarzonego title shota.

Mateusz, również za sprawą swoje poglisha, zyskał sporą rzeszę kibiców. Jak to w Internecie bywa, nie brakuje mu też hejterów. Wiadomością od jednego z nich „Gamer” podzielił się w social mediach. Agresywny użytkownik Instagrama odpowiedział na relację zawodnika UFC pisząc:

Na…łbym cie.

Mateusz Gamrot postanowił podzielić się przesłaniem „fana”, którego wiadomość udostępnił w relacji. Przy okazji dodał, okraszoną wyśmiewającą emotikoną, ankietę z pytaniem: „Da radę?”.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.