FAME MMA

Wiewiór skomentował awanturę za kulisami. Zaatakował go ojciec Ferrariego! [WIDEO]

Podwójny mistrz Fame MMA Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka skomentował spięcie, do jakiego doszło na backstage’u konferencji. Freak fighter został zaatakowany przez więcej, niż jednego Roślika.

Zawodnicy biorą udział w turnieju, który będzie miał miejsce na FAME 20. Już w tę sobotę dojdzie do 8-osobowych zawodów, w których finale znajdują się aż 2 miliony złotych. Już w półfinale może dojść do starcia poprzedzonego mocnym i medialnym konfliktem.

Mowa tu o „Ferrarim” i „Wiewiórze”. Freak fighterzy w ostatnich tygodniach wbijają mocne szpile nie tylko w siebie, lecz także bliskie sobie osoby. Kulminacja nastąpiła na konferencji, gdzie Roślik uderzył medialnego oponenta. Kolejna awantura miała miejsce za kulisami. Jak przekazał na specjalnym programie Cage Wojciech Gola skandaliczne zachowania nie będą tolerowane i od kolejnej gali w kontraktach zawodników znajdą się kary.

Ojciec Ferrariego rzucił się na Wiewióra!

Jak widać na powyższym nagraniu, ochrona szybko wkroczyła do akcji, by rozdzielić „Ferrariego” i „Wiewióra”. Podwójny mistrz FAME skomentował wideo zwracając uwagę, że wśród obsługi znajdował się też ojciec jego medialnego oponenta.

Sprawdź!  FAME 18. Okniński stanowczo przed walką Ferrariego! "Nie dopuszczę go, jeśli w pierwszej…"

Podczas zadymy na backstage, kiedy byłem już trzymany przez jednego z ochroniarzy, atakuje mnie ojciec „Ferrariego” (jest ubrany tak samo, jak ochroniarze), szarpiąc mnie za ubrania, ściąga mnie na ziemię.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.