FAME MMA

Boxdel szczerze o Szelidze! Komentuje głośną aferę z zawodnikiem FAME

Włodarz FAME Michał „Boxdel” Baron udzielił wywiadu przed galą FAME 19, w którym poruszył m.in. głośny w ostatnim czasie temat Piotra Szeligi.

Już w tę sobotę odbędzie się kolejne wydarzenie największej polskiej organizacji freakowej. Po raz kolejny do klatki wejdzie „Szeli”, który w pojedynku rewanżowym zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem. Jest to bez wątpienia najbardziej wyczekiwana walka gali.

Ogromna liczba osób stoi po stronie byłego mistrza KSW. Wrzosek otrzymuje gigantyczne wsparcie ze względu na głośną aferę z udziałem Piotra Szeligi, który związał się z żoną swojego byłego trenera. Został przez to mocno skrytykowany, a kibice liczą, że dostanie lekcję pokory.

Na temat Szeligi wypowiedziało się już wiele osób. Tym razem głos zabrał jeden z właścicieli, który zdradził, co myśli o całej sprawie:

– Żeby nie było, ja zdaje sobie sprawę z tego, co zrobił, że nawarzył piwa, które musi wypić. Ja od samego początku miałem takie coś w głowie, że od…ał. Wojtek też mu powiedział, no zje…eś. (…) Jakby szerzej na to spojrzeć, to też tak sobie wydedukowałem, że rodzina będzie mieć problem o pranie tych rzeczy publicznie.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.