UFC

Wiemy, co z pojedynkiem Rębeckiego! Rywal nie zrobił wagi przed UFC 295

Przed walką Mateusz Rębeckiego było bardzo dużo zamieszenia. Organizacja UFC podjęła jednak ostateczną decyzję i wiemy, co z pojedynkiem Polaka.

Początkowo Rębecki miał zmierzyć się z Nurullo Alievem. Niepokonany zawodnik z Tadżykistanu doznał jednak kontuzji zaledwie tydzień przed galą UFC 295 i nie było wiadomo, czy Polak w ogóle wyjdzie do klatki. Kilka dni temu znalazł się jednak ochotnik, który zastąpił Alieva.

Gotowość zgłosił Roosevelt Roberts, który już kilka lat temu walczył w UFC. Miał jednak krótką przerwę na pojedynki w innych organizacjach i teraz powraca do największej federacji MMA na świecie. Niestety Amerykanin nie dopełnił formalności i przestrzelił wagę.

Roberts przekroczył limit kategorii o 2 funty. Polak mimo to zdecydował się na starcie w umownym limicie i pojedynek odbędzie się zgodnie z planem. Rębecki zgarnie jednak 20 procent gaży swojego rywala.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.