KSW

Karta XTB KSW 88 powiększona! Natychmiastowa reakcja na anulowaną walkę

Już jutro odbędzie się gala XTB KSW 88, na której zobaczymy nie 9, a 10 pojedynków! Wszystko to w związku z sytuacją z dzisiejszego ważenia.

Radomską galę KSW zamknie starcie w kategorii piórkowej. Niezwykle doświadczony Daniel Rutkowski zmierzy się z Patrykiem Kaczmarczykiem. Obaj panowie trenują w mieście, w którym odbędzie się wydarzenie, toteż na pewno będą mogli liczyć na fenomenalne wsparcie trybun.

[ADS id=’78600′]

Po dzisiejszym ważeniu przed XTB KSW 88 pod znakiem zapytania stanęła inna niezwykle interesująca walka., Daniela Tarchilli z Ramzanem Jembievem. Francuz z Dagestanu przekroczył limit o ponad 4 kg, a niebawem Mołdawianin poinformował, że nie wyjdzie do o tyle cięższego rywala.

KSW ogłosiło dwie nowe walki!

Na social mediach KSW nie pojawił się wpis o wypadnięciu pojedynku z karty, a dość zaskakujący o nowych, pozytywnych informacjach. Tymi okazały się być dwie walki dodane do rozpiski!

Ramzan Jembiev zmierzy się w umownym limicie wagowym do 72 kg z Fabianem Łuczakiem (2-0), a Daniel Tărchila przywita w okrągłej klatce Ukraińca, Vladyslava Falbiychuka (0-0)!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.