PRIME SHOW MMA

Wielku Bu mocno o ostatnim zachowaniu Murańskiego: „Żeby tak bezcześcić pamięć syna?”

„Wielki Bu” skomentował zachowanie Jacka Murańskiego, które w ostatnim czasie wzbudziło sporo kontrowersji. Jego zdaniem „Muran” powinien zniknąć z Internetu.

Murański zawsze wywoływał skraje emocje i z każdą kolejną konferencją tracił coraz więcej kibiców. Sporo krytycznych komentarzy pojawiły się m.in. po ostatnim programie Zadyma, w którym skonfrontował się z rywalem Pawłem Jóźwiakiem.

Internautom mocno nie spodobało się, że przy każdej wymianie zdań Jacek używał argumentów, w których nieustannie nawiązywał do śmierci swojego syna. Skrytykowali to nie tylko fani, ale również sam rywal, przez co o mało nie doszło do awantury.

Teraz w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl w sprawie Murańskiego głos zabrał „Wielki Bu”, który przyznał, że „Muran” przekroczył wszelkie granice tym, co ostatnim razem zaprezentował:

– Myślałem, że jest jakaś granica, której może nie przekroczyć. Kur*a, żeby tak bezcześcić pamięć syna? Staram się nie wylać tego żalu, bo medialnie wychodzę na tego, co z Mateuszem nie za dobrze żył. A tak naprawdę mam konflikt z tą kreaturą, a ten dzieciak nie wiedział, jak ma się w tym odnaleźć. Na tej konferencji co High League dzwonił, to dążyłem do tego, żeby się nie słuchał tego grzyba. Naprawdę, kur*a, no… Tu postawmy kropkę. (…) Jestem za wolnością słowa, ale jego powinno się skasować.

„Wielki Bu” ogromnym faworytem! Gdzie obstawić galę Prime Show MMA 5?

Patryk Masiak czyli „Wielki Bu” powraca do akcji już w tę sobotę. Na gali Prime Show MMA 5 zmierzy się z Łukaszem Lupą i wejdzie do klatki jako gigantyczny faworyt. Bukmacherzy są przekonani, że odniesie on zwycięstwo z bardziej doświadczonym przeciwnikiem.

Sprawdź!  Norman Parke nie wystąpi na Prime MMA 4?! Twarde stanowisko Irlandczyka! "Te polskie kontrakty są pochrzanione"

Wszystkie pojedynki Prime Show MMA 5 obstawiać możecie wyłącznie u legalnego bukmachera eFortuna.pl. Oferta pełna jest różnych typów i zakładów na galę, a nowi użytkownicy mogą liczyć na szereg kapitalnych bonusów. Po rejestracji na konto użytkownika wpłynie darmowe 20 zł, a kolejne 10 zł zostanie dodane do pierwszego depozytu. Co więcej, pierwsze zakłady za 100, 200 oraz 300 zł obstawią oni bez ryzyka!

Kurs na wygraną „Wielkiego Bu” wynosi zaledwie 1.30. Znacznie ciekawiej prezentują się kursy na inne zdarzeni, jak np. koniec walki w pierwszej odsłonie – 1.80. Walka najprawdopodobniej nie wyjdzie poza pierwszą rundę, gdyż obaj zawodnicy biją naprawdę mocno.

Ponadto podbili stawkę, zakładając się o 50 tysięcy złotych. „Wielki Bu” jest przekonany, że łatwo zwycięży i zaproponował, aby dołożyć do puli dodatkowe pieniądze. Jeśli w sobotniej walce dojdzie do drugiej rundy, cała kwota trafi na konto Lupy. Natomiast, gdyby Masiak wygrał w pierwszej odsłonie, to on zgranie 50 tysięcy.

-> Odbierz bonus i obstaw walkę „Wielki Bu” vs Lupa

Sprawdź!  Legendy KSW na celowniku Don Kasjo! Zdradził, z kim chce walczyć: "Z wygranym Pudzianowski vs Mamed. Poszedłbym na otwartą wojnę!"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.