PRIME SHOW MMA

Kapela bez szans z Bagietą? Został zdominowany przez zawodniczkę FAME MMA! [WIDEO]

W ostatnim czasie bardzo głośno zrobiło się o Jasiu Kapeli. Najpierw przegrał starcie z przypadkowym mężczyzną pod sklepem, teraz z zawodniczką FAME MMA.

Na początku tygodnia media obiegła informacja o tym, że kontrowersyjny freak fighter został zaatakowany na ulicy. Sam na swoich social mediach opublikował nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak napastnik najpierw podchodzi do Kapeli po zdjęcie, a następnie wyprowadza kilka ciosów, powalając go na ziemię.

Mężczyzn jasno dał do zrozumienia, że jest to odpowiedź na ataki Kapeli w stronę Jana Pawła II. Ma on m.in. wytatuowane JP2GMD, co jest popularnym w sieci skrótem uderzającym w papieża.

Kapela bez szans w walce z „Bagietą”

Teraz do sieci trafiło także nagranie ze sparingu, na którym Kapela zmierzył się z „Sheeyą”, czyli zawodniczką organizacji FAME MMA. W materiale są tylko urywki konfrontacji, jednak widać, że podczas sparingu dominowała Klaudia Kołodziejczyk.

Jakie więc szansę w starciu z „Bagietą” ma Kapela? Zarówno według kibiców, jaki i bukmacherów odniesie trzecią porażkę w ciągu kilku dni. Michał Gorzelańczyk jest jednym z największych faworytów na całej karcie walk Prime Show MMA 5.

Sprawdź!  Tyburski komentuje aferę i sytuację Boxdela! "Trzeba mieć niezbite dowody" [WIDEO]

Pomiędzy rywalami jest bardzo dużo złej krwi i nie ma wątpliwości, że „Bagieta” nie tylko będzie chciał wygrać przed czasem, ale także jak najbrutalniej rozprawić się z Kapelą, którego atakował przy okazji każdej konferencji.

Zarówno tę walkę, jak i pozostałe pojedynki można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

Atrakcyjnie wyglądają również kursy na zakończenie walki w konkretnej rundzie. Nie ma wątpliwości, że „Bagieta” chce skończyć to już w pierwszej odsłonie. Zapewne z całą mocą ruszy na rywala od sameu początku pojedynku i możemy spodziewać się pierwszej rundy na najwyższych obrotach:

Sprawdź!  (WIDEO) Prezes Prime MMA niezadowolony z komentarza Marcina Wrzoska. "To było bardzo nieprofesjonalne, byłem zdziwiony..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.