PRIME SHOW MMA

Hunter wygra przez ciężkie KO? Finalista GROMDY zawalczy na Prime Show MMA 5!

W karcie wstępnej Prime Show MMA 5 dojdzie do potyczki zawodników znanych z zupełnie innych aren. Daniel „Hunter” Więcławski spotka się z Kacprem Miklaszem, a bukmacherzy nie mają wątpliwości, kto zwycięży.

-> Obstaw Prime Show MMA 5 bez ryzyka! <-

Obaj panowie mają za sobą występy na GROMDZIE, choć „Polish Machine” bardziej kojarzony jest z rynkiem MMA, gdzie stoczył już 11 walk. Ich najbliższe starcie na Prime Show MMA zostało zakontraktowane na zasadach kickboxingu, co może zwiastować potężną bitkę w stójce!

Prime MMA 5 – Kursy i zakłady bukmacherskie

Wszystkie pojedynki Prime Show MMA 5 obstawiać możecie wyłącznie u legalnego bukmachera eFortuna.pl. Oferta pełna jest różnych typów i zakładów na galę, a nowi użytkownicy mogą liczyć na szereg kapitalnych bonusów. Po rejestracji na konto użytkownika wpłynie darmowe 20 zł, a kolejne 10 zł zostanie dodane do pierwszego depozytu. Co więcej, pierwsze zakłady za 100, 200 oraz 300 zł obstawią oni bez ryzyka!

Poniżej lista kursów bukmacherskich na galę Prime Show MMA 5.

Prime Show MMA 5 – Jak obstawić bez ryzyka?

  1. Załóż konto u legalnego bukmachera Fortuna – TUTAJ
  2. Wpłać na konto gracza depozyt w wysokości 100 złotych.
  3. Postaw kupon bez ryzyka.
  4. W przypadku wygranej otrzymujesz pieniądze na konto. Jeśli przegrałeś dostajesz zwrot pieniędzy i masz możliwość obstawienia kolejnych dwóch kuponów, nie ryzykując straty środków.
Sprawdź!  (VIDEO) Michał Cichy ukarał rywala i wypłacił mu liścia! "Zachował się niehonorowo. Liść za to, że..."

-> Odbierz bonus i obstaw kupony bez ryzyka

Hunter vs Miklasz – kursy bukmacherskie

Daniel Więcławski nie był widziany w akcji od ubiegłego roku, kiedy to przegrał z „GOATEM” w finale turnieju na GROMDA 8. Popularny „Hunter” udowodnił w swoich 7. pojedynkach, że ma czym uderzyć i niejednokrotnie kończył rywali już w początkowej fazie pojedynku.

Kacper Miklasz aż 7-krotnie przegrywał w MMA, ale warto zaznaczyć, że 4-krotnie odklepywał po poddaniach oponentów. Zasady K-1 wykluczają oczywiście parter, a zawodnicy o takich profilach nie będą unikać wymian.

„Hunter” jest zdecydowanym faworytem w oczach bukmacherów i raczej nie ma co się temu dziwić. O ile „Polish Machine” przewyższa go doświadczeniem, o tyle zebrał sporo więcej uderzeń

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.