KSW

Wrzosek i Szpilka twarzą w twarz przed KSW 94. Duża różnica warunków fizycznych [WIDEO]

W sobotni wieczór ERGO Arena zapłonie podczas XTB KSW 94. Jedną z głównych atrakcji tego wydarzenia będzie starcie Arkadiusza Wrzoska z Arturem Szpilką. Panowie po wczorajszej konferencji prasowej stanęli do jednego z ostatnich face-offów.

Ten pojedynek już kilkukrotnie był zestawiany, jednak za każdym razem coś stawało na drodze. Ostatecznie ziści się on w sobotę 11 maja na XTB KSW 94. Arkadiusz Wrzosek i Artur Szpilka postawią na szali nieskazitelne rekordy w MMA i dadzą emocjonujący bój.

Oglądaj Wrzosek vs. Szpilka i XTB KSW 94 za 10 zł!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Wrzosek vs. Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę XTB KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę XTB KSW 94 za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod Viaplay na 30 dni odbierz POD TYM LINKIEM.
Sprawdź!  Bartosiński w UFC? Szef Artnox zdradza, kiedy to nastąpi! "Będzie musiał pokonać..." [VIDEO]

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z XTB KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona (500 sztuk). Kod dostępu Viaplay daje dostęp do pakietu TOTAL na 30 dni. To oznacza, że za 10 zł obejrzysz zarówno XTB KSW 94, jak i XTB KSW 95, która odbędzie się 7 czerwca!

Wrzosek i Szpilka twarzą w twarz przed KSW 94

W poniedziałek 6 maja odbyła się konferencja prasowa przed KSW 94, na której wystąpili bohaterowi gali: Patryk Kaczmarczyk, Robert Ruchała, Adrian Bartosiński, czy jego nowy rywal Igor Michaliszyn.

Na scenie pojawili się też Arkadiusz Wrzosek i Artur Szpilka, którzy mieli okazję jeden z ostatnich razów przed KSW 94 stanąć do face to face’a. Na poniższym wideo możecie zobaczyć dużą różnicę warunków fizycznych, między byłymi kick-bokserem i pięściarzem.

Zobacz program z wywiadami przed KSW 94!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.