GROMDA

Vasyl nie przewiduje problemów na GROMDA 17. Domaga się rewanżu z Don Diego! (VIDEO)

Vasyl Halych nie ma zamiaru odpuścić Mateuszowi Kubiszynowi. Ukraiński bijok po raz kolejny zapowiedział, że będzie domagał się rewanżu.

Vasyl to jedna z wiodących postaci GROMDY. Debiutował jeszcze na pierwszej edycji, a na trzeciej wygrał w turnieju. Podczas 10. gali zmierzył się z obecnym mistrzem, „Don Diego”. Między panami jest sporo złej krwi i Kubiszyn nie zamierza dawać rewanżu Ukraińcowi.

Transmisja z gali GROMDA 17: Don Diego vs. Balboa 2 odbędzie się w piątek 31 maja i będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 39,99 zł. GROMDA oferuje także droższe pakiety z wyższą jakością transmisji.

Vasyl podczas GROMDA 17 zmierzy się z debiutującym Grzegorzem Siwym. Halych w rozmowie z FANSPORTU TV stwierdził, że nie obawia się oponenta i celuje w kolejną wygranej. Po niej będzie chciał zawalczyć o pas i raz jeszcze zmierzyć się z „Don Diego”.

Walczyłem już z najlepszymi na GROMDZIE, także myślę, że nie będę miał mocnego problemu. Także idziemy dalej, idziemy po ten pas, idziemy po ten rewanż.

Zobacz też inne wywiady przed GROMDA 17:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.