Clout MMA

Wielki Bu sprawdził Denisa na face-to-face! Niespodziewanie zamarkował uderzenie [WIDEO]

Za nami program Roast przed galą Clout MMA 3, podczas którego „Wielki Bu” i Denis Załęcki mieli okazje stanąć twarzą w twarz.

Starcie skonfliktowanych freak fighterów to bez wątpienia jedno z najciekawszych zestawień na całej karcie walk. Fani bardzo długo musieli czekać na taki pojedynek, ale w końcu udało się doprowadzić do starcia, które odbędzie się 29 grudnia.

Całą galę wraz z pojedynkiem „Wielki Bu vs Denis Załęcki obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Patryk „Wielki Bu” Masiak1.50Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki2.25Fortuna

Zawodnicy w czwartek mieli okazję spojrzeć sobie w oczy i stanęli do face-to-face. Jak widać, „Wielki Bu” ma lepsze warunki fizyczne, jednak Denis przyznał, iż spodziewał się, że jego przeciwnik będzie znacznie wyższy.

Sprawdź!  Piłkarski pojedynek w walce wieczoru Santa Clout! Hajto zmierzy się z Wawrzyniakiem!

W pewnym momencie „Wielki Bu” zamarkował nawet uderzenie, a w odpowiedzi Załęcki chciał błyskawicznie wyprowadzić cios, jednak się powstrzymał:

Sprawdź wywiady po programie Clout MMA:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.