Clout MMA

Wielki Bu skomentował postawę Natana Marconia! „Za grubo? Dawno minęliśmy tę linię…” [WIDEO]

Natan Marcoń podczas programu Roast skradł show i był wiodącą postacią. Jego postawę skomentował Patryk „Wielki Bu” Masiak, który nie chce dopuścić do pojedynku freak fightera z Denisem Załęckim.

„Bóg Estetyki” zaledwie kilkanaście dni po porażce z „Polakiem” prawdopodobnie ponownie wejdzie do klatki. Wszystko zależy od tego, czy Denis Załęcki zostanie dopuszczony przez lekarzy na Clout MMA 3, gdzie najpierw czeka go potyczka z „Wielkim Bu”.

Podczas programu Roast pojawiła się cała trójka zawodników, ale zgodnie z oczekiwaniami pierwsze skrzypce grał Natan Marcoń. Na jego zaczepki raczej spokojnie reagował toruński „Bad Boy”, który już na starcie uderzył rywala.


Zdaniem kibiców „Bad Boy” zmiażdży wręcz w klatce „Boga Estetyki”. Ten pojedynek, jak i wszystkie inne z karty obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Sprawdź!  Afera z Denisem Labrygą! Transpłciowa prostytutka oskarża go o napaść! [WIDEO]

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Denis „Bad Boy” Załęcki1.14Fortuna
Natan Marcoń4.28Fortuna

Zapytany o postawę „Boga Estetyki” Patryk Masiak w wywiadzie dla Fansportu TV przyznał, że ta jest bardzo bezpieczna i pozwala mu zawsze znaleźć bezpieczne wyjście z sytuacji. „Wielki Bu” nie uważa, by Marcoń przesadzał, gdyż zbyt wiele granic we freak fightach zostało już przekroczonych i ciężko o wywołanie potężnego skandalu.

Można powiedzieć: kuloodporna postawa, nie? Już się śmiałem, jak siedzieliśmy z Kaniowskim. Nie do ruszenia, musisz się nauczyć z tym żyć. Wszystko weźmie na śmiech, nic go nie rusza. (…) Myślę, że odrobił lekcje freakowe. Idzie po bandzie. Za grubo? Dawno minęliśmy tę linię we freak fightach. Wydaje mi się, że już jest taka znieczulica, że ja nie wiem, czy jest taki temat we freak fightach, jak „za grubo”.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.