Clout MMA

Denis uderzył Marconia! Natan od razu zadzwonił na policję! [WIDEO]

Długo nie musieliśmy czekać na awanturę pomiędzy skłóconymi zawodnikami. Zaraz po wejściu do studia Denis Załęcki uderzył swojego przeciwnika.

Podczas gali Clout MMA 3 „Bad Boy” zmierzy się z Natanem Marconiem. Pomiędzy freak fighterami jest bardzo dużej złej krwi i ogromny konflikt. Natan regularnie od kilku tygodni atakuje w mediach Denisa, stale go obrażając czy to na wywiadach, czy w publikowanych wpisach.

Kibice nie mają wątpliwości i są przekonani, że Załęcki błyskawicznie rozniesie w klatce znacznie mniej doświadczonego przeciwnika. Całą galą wraz ze wspomnianym pojedynkiem obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Denis „Bad Boy” Załęcki1.14Fortuna
Natan Marcoń4.28Fortuna

Panowie po raz pierwszy spotkali się w trakcie programu Roast, a kiedy tylko pojawili się przed kamerami, Denis rozdał rywalom świąteczne prezenty. Kiedy podszedł do Marconia, uderzył go potężnym liściem w twarz.

Sprawdź!  Spisek Mindy i Denisa przeciwko Labrydze? "To wszystko jest ukartowane" [WIDEO]

Natan postanowił niezwłocznie zgłosić sprawę na policję. Już wcześniej zapowiadał, że zrobi to, jeśli zostanie przez kogokolwiek zaatakowany poza klatką. Pokazał do telefonu wybrany numer 112 i odszedł na bok, aby nie załatwiać tego przed kamerami. Po powrocie oświadczył, że czeka na przyjazd policji.

Sprawdź wywiady po programie Clout MMA:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.