Clout MMA

Wielki Bu zapewnia, że nie dojdzie do walki Denisa z Natanem na Clout MMA 3! [WIDEO]

„Wielki Bu” zdradził, jaki ma plan na walkę podczas Clout MMA 3. Chce zrobić wszystko, aby jego rywal nie wyszedł do drugiego starcia.

29 grudnia Patryk Masiak zadebiutuje w kolejnej freakowej federacji i tym razem zmierzy się z Denisem Załęckim. Na walkę tych zawodników kibice czekają już bardzo długo, ale w końcu udało się ich zestawić na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Całą galę wraz z pojedynkiem „Wielki Bu vs Denis Załęcki obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Patryk „Wielki Bu” Masiak1.50Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki2.25Fortuna

Załęcki podczas Clout MMA 3 może stoczyć aż dwa pojedynki. Jeśli po walce z „Wielkim Bu” dostanie pozwolenie od lekarza, następnie zmierzy się z Natanem Marconiem. Jest jednak szansa, że nie będzie w stanie wyjść do kolejnego pojedynku.

Sprawdź!  Clout MMA 2: Sarara wylądował na deskach! Niespodziewany remis w walce z Załęckim [WIDEO]

Masiak w rozmowie z fansportu.pl zapowiedział, że zrobi wszystko, aby tak się stało. Spróbuje go brutalnie znokautować, lub rozbić tak mocno, by ten doznał uszkodzeń, które wykluczą go ze starcia z Natanem:

– Tej walki nie będzie. Szach mat. Taki plan. Taki plan był cały czas, ale no jednak udało się narzucić presję. Myślałem, że wyjdę na pełnym luzie, ale jednak presję mam. Muszę sprawdzić, co dyskwalifikuje do wyjścia do drugiej walki.

Sprawdź wywiady po programie Clout MMA:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.