FAME MMA

Wielki Bu o Murańskim: „Jest chory i sobie z tym nie radzi. To nie jest dobry czas, żeby się nad nim pastwić”

„Wielki Bu” ponownie wypowiedział się na temat Mateusz Murańskiego. Niedawno w jednym z wywiadów zasugerował, że ten jest na odwyku.

Pomiędzy panami nie ma najlepszych relacji, co mogliśmy zobaczyć m.in. podczas Rundek, kiedy to przed walką „Murana” z Pawłem Bombą do studia zadzwonił „Wielki Bu”, który chciał się skonfrontować z Mateuszem. Przyszły freak fighter, który ma zadebiutować w tym roku w jednej z organizacji, jest także skonfliktowany z Jackiem.

„Wielki Bu” uderza w Mateusza Murańskiego

Na początku roku „Wielki Bu” udzielił wywiadu, w którym stwierdził, że Mateusz Murański przebywa na odwyku. W rozmowie z kanałem Antyfakty przyznał:

– To chyba nie jest jakaś wielka tajemnica. Z tego, co wiem, to gdzieś tam… U nas na podwórku się śmieją, że na odwyku domaga się jakichś super praw. Że: ”Ja jestem gwiazdą, jestem z FAME, chcę być super traktowany!”. No leczy się k**wa. (…) Pewnie uciekł w jakiś substytut szczęścia i próbuje się z tego dźwignąć… No, ale nie ukrywajmy, raczej zawsze miał z tym problem czy nie?

Teraz ponownie zabrał głos i tym razem skomentował całą sprawę za pośrednictwem swoich social mediów. Na Instagramie opublikował wpis, w którym wyjaśnił, że nie naśmiewa się z problemów Murańskiego, tylko wytyka mu jego zachowanie wobec innych osób:

Sprawdź!  DUŻE problemy zawodnika FAME! Ukradł stułę podczas transmisji na żywo! Sprawa trafi do prokuratury [WIDEO]

– Dostaję masę wiadomości i screenów, jak to „pacjent” pręży się w komentarzach, jakim to nie jest bohaterem (Najpierw mnie usuwając, żebym nie mógł przeczytać tej jego twórczości). Ale słuchajcie, to nie jest dobry czas na pastwienie się nad gościem!

– Gość jest chory i sobie z tym nie radzi (A wręcz boi się do tego przyznać). Więc pomimo tego, że to gość bez honoru i kręgosłupa moralnego, to naprawdę nie jest czas, żeby go gnoić! Choroby typu uzależnienia, problemy psychiczne to serio ciężki problem i nie powinniście tego lekceważyć!!!

– Żeby potem nie było tak, że pacjent sobie coś zrobi i będzie wysyp specjalistów, czemu nikt mu nie pomógł! Wywiad dla Antyfakty miał na celu wytknąć jego podłe zachowanie wobec ludzi tam pracujących, a nie naśmiewać się z problemu, z którym się zmaga!

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Ambitne plany Murańskiego na walki w MMA! Najpierw Zadora później Szpilka!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.