MMA

(VIDEO) Pasternak przegrywa na CAVEMMA 2! Adam Kowalski pokonał „Wampira” na pełnym dystansie

Za nami gala CAVEMMA, podczas której do klatki powrócił Michał Pasternak i w co-main evencie stoczył pojedynek z Adamem Kowalskim.

W piątek 13 stycznia odbyła się druga edycja CAVEMMA, a na karcie walk znalazło się 10 pojedynków, w których obowiązywały specjalne zasady takie jak uderzenia głową, kolana w każdej płaszczyźnie czy nawet stompy. Jak się jednak okazało, zawodnicy z nich nie korzystali.

Pasternak przegrywa na CAVEMMA 2

W co-main evencie do klatki wszedł podopieczny trener Mirosława Oknińskiego. Dla Michała Pasternaka była to 25 walka w karierze. Popularny „Wampir” był faworytem tego zestawienia i próbował powrócić na zwycięską ścieżkę po porażce z Karlosem Vemolą na gali Oktagon 33.

Pasternak zmierzył się z Adamem Kowalskim, który stoczył swój 22 zawodowy pojedynek i tym razem to właśnie on okazał się lepszy. Zawodnicy przez trzy rundy wymieniali ciosy w stójce, gdzie Kowalski trafiał mocno i kilkukrotnie wstrząsnął rywalem.

Po pełnym dystansie o wyniku decydowali sędziowie. Byli oni jednogłośni i wszyscy wypunktowali 29-28 na korzyść Adama Kowalskiego. Całą galę wraz z pojedynkiem Pasternak vs Kowalski znajdziesz poniżej. Starcie „Wampira” rozpoczyna się około 3:48:00.

Sprawdź!  Pasternak szczerze o przejściu do freak fightów: "Zrozumiałem, że prędzej czy później będę musiał iść do normalnej pracy, a treningi odłożyć na bok"

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.