Clout MMA

Wielki Bu nie czuje emocji przed Clout MMA 4. Upomina się o duże wyzwanie [WIDEO]

Wielki Bu nie ukrywa, że liczy na zdecydowanie większe wyzwanie w kolejnej walce. Gdańszczanin już w najbliższą sobotę wraca do klatki.

Patryk Masiak po grudniowej wiktorii nad Denisem Załęckim zmierzy się z jego ojcem. „Crazy” w ostatnim pojedynku zremisował z Tomaszem Sararą. Teraz czeka go walka w K-1 z kolejnym sporo cięższym przeciwnikiem.


Wszystkie walki z karty Clout MMA 4 obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera Fortuna. Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na Clout MMA 4!

TYPKURSYBUKMACHER
Dawid Załęcki wygra walkę2.70Fortuna
Patryk „Wielki Bu” Masiak wygra walkę1.40Fortuna

„Wielki Bu” tuż po zwycięstwie nad „Bad Boyem” wyzwał na pojedynek Daniela Omielańczuka. Organizacja uznała jednak, że ciekawszym zestawieniem będzie jego starcie z Dawidem Załęckim. Weteran MMA z kolei w boksie skrzyżuje rękawice z Kamilem Mindą. Masiak w rozmowie z Kacprem Mim z Fansportu TV przyznał, że zaczyna mu brakować motywacji i chciałby wreszcie poczuć prawdziwe ryzyko przegranej:

Sprawdź!  Najman o rewanżu z Pudzianowskim! Ujawnia szczegóły: "Mariuszowi skończył się kontrakt z KSW i rozmawia z…"

Dlatego pcham się pod Daniela. Potrzebuję sportowej pokory. Siadam trochę na laurach, coraz mniej mi się chce. Jestem bez emocji. Potrzebuję karnego lania, żeby wrócić na normalne tory. Potrzebuję mieć realne ryzyko. Nie czuję emocji. Może przesyt, dobrobyt, układa się we freakach i biznesie. Potrzebuję wrócić na obdartą salę, poczuć chłód ulicy.

Zobacz wywiady po konferencji Clout MMA:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.