Clout MMAMMA

„Lizak” zasila szeregi Clout MMA! Stoczy swoją pierwszą walkę freakową

8 lipca 2023 roku – Czas na kolejny debiut na gali CLOUT MMA 1! Reprezentant ekipy EBE EBE Piotr „LIZAK” Lizakowski stoczy swój pierwszy freak-fightowy pojedynek już 5 sierpnia w COS Torwar w Warszawie.

Fighter, żartowniś, YouTuber i… adorator pięknych Pań – tak w kilku słowach można opisać „Lizaka”. Piotr Lizakowski krótko po dołączeniu do ekipy EBE EBE został jedną z najzabawniejszych postaci na polskim YouTube. 5 sierpnia na CLOUT MMA 1 w COS Torwar w Warszawie zadebiutuje w klatce przed wielką publicznością. Podczas walki miejsca na żarty już nie będzie!

Piotr „LIZAK” Lizakowski zadebiutuje na CLOUT MMA 1!

To jeden z najbardziej wyczekiwanych debiutów freak-fightowych w ostatnim czasie. Piotr „Lizak” Lizakowski nie może doczekać się swojego pierwszego występu w klatce przed fanami organizacji CLOUT MMA. Reprezentant EBE EBE ma do zrobienia robotę i jesteśmy przekonani, że trener Mirosław Okniński świetnie go do niej przygotuje.

Kto będzie przeciwnikiem Piotrka w klatce CLOUT MMA? Tę informację poznacie podczas I konferencji przed galą CLOUT MMA 1, która odbędzie się już 12 lipca 2023 roku.

Sprawdź!  Duża zmiana kursów! Załęcki coraz większym underdogiem na Clout MMA 3

Aktualna karta walk CLOUT MMA 1:

  • Andrzej Fonfara – Marcin Najman
  • Tomasz Sarara – Jay Silva
  • Denis Labryga – Dawid Załęcki
  • Nikita – TBA
  • Piotr Lizakowski – TBA

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.