GROMDA

Wielki Bu skomentował ciężki nokaut na Wasylu. Potwierdziły się jego obawy [WIDEO]

Patryk „Wielki Bu” Masiak wypowiedział się na temat ostatniej gali GROMDA. Walczyło tam dwóch znanych mu zawodników: „Arturo” oraz „Wasyl”.

Gdański freak fighter w tym tygodniu wraca do klatki. Na gali Clout MMA 4 czeka go potyczka z Dawidem „Crazy” Załęckim. Panowie zmierzą się na zasadach K-1, a różnica w masie ma wynosić około 40 kilogramów!

Wszystkie walki z karty Clout MMA 4 obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera Fortuna. Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na Clout MMA 4!

TYPKURSYBUKMACHER
Dawid Załęcki wygra walkę2.70Fortuna
Patryk „Wielki Bu” Masiak wygra walkę1.40Fortuna

Wielki Bu po ostatniej gali GROMDA

Na ubiegłotygodniowej gali GROMDA 16 emocji nie brakowało. Wydarzenia nie mógł niestety obejrzeć „Wielki Bu”. W ringu zadebiutował „Arturo”, któremu Masiak pomagał w odzyskaniu pieniędzy za występ w Fist Universe, a do akcji powrócił „Wasyl”.

Sprawdź!  KOALA zadebiutuje na GROMDA 14. Kolejny kolos dołączył do organizacji!

Wasilewskiego czekała niestety sromotna klęska w starciu z „Jokerem”. „Wielki Bu” w rozmowie z Fansportu TV przyznał, że niestety obawiał się takiego zakończenia.

Mogę Marcina tylko skomentować, że ja się tak bałem o to. Marcin nie był w ogóle gotowy na to, żeby startować w GROMDZIE, a tym bardziej nie z młodym Szmajdą. To jest chłopak, który naprawdę może namieszać w GROMDZIE, a „Wasyl” nie odbudował formy sprzed wypadku, więc to nie był czas na takie wyzwania. Ja sparuje z Marcinem, to nie jest nawet 60% Marcina sprzed wypadku.

Zobacz wywiady po konferencji Clout MMA:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.