GROMDA

Dawid Załęcki nie ma wątpliwości. Ocenił występ „Jokera” na gali GROMDA [WIDEO]

Dawid Załęcki po ostatniej konferencji przed Clout MMA 4 wypowiedział się na temat Jakuba „Jokera” Szmajdy. Młody zawodnik robi istną furorę w GROMDZIE.

„Crazy” już za kilka dni, 9 marca, wróci do klatki Clout MMA. Załęcki wystąpi w elektryzującym starciu w formule K-1, a jego oponentem będzie Patryk „Wielki Bu” Masiak.

Ten pojedynek obstawić możecie wyłącznie u bukmachera Fortuna. Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na Clout MMA 4!

TYPKURSYBUKMACHER
Dawid Załęcki wygra walkę2.70Fortuna
Patryk „Wielki Bu” Masiak wygra walkę1.40Fortuna

Dawid Załęcki o walce „Jokera” na GROMDZIE

W wywiadzie dla Fansportu TV po zakończonej konferencji „Crazy” wypowiedział się też o ubiegłotygodniowej gali GROMDA 16. Tam w main evencie wystąpił „Joker”, czyli Jakub Szmajda. Dawid Załęcki świetnie zna się z „Zamkiem”, starszym bratem GROMDZIARZA.

Sprawdź!  Znamy kursy na walkę Vasyl Halych vs Tomasz "Zadyma" Gromadzki! Już w piątek wielki finał GROMDY o 100 tysięcy złotych!

„Joker” w walce wieczoru już w pierwszej rundzie rozbił niepokonanego wówczas „Wasyla”. „Crazy” jest przekonany, że nie był to ostatni tego występ młodego Szmajdy, który jeszcze namiesza w organizacji walk na gołe pięści.

– Oglądałem GROMDĘ dla walki kolegi „Jokera”. Jesteśmy z jednego klubu. On tam namiesza. Jest bardzo precyzyjny, zwarty. Z niego będą ludzie.

Zobacz inne wywiady po konferencji Clout MMA 4.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.