Clout MMA

Wielki Bu blisko Fame MMA! Ujawnił kulisy negocjacji walki z Don Diego

Za kilka tygodni „Wielki Bu” wróci do klatki na kolejną freakową walkę. Masiak w jednym z ostatnich wywiadów zdradził, że miał też wystąpić na gali FAME MMA 20.

Jubileuszowe wydarzenie największej federacji freak fightów w Europie odbyło się w Krakowie. Tego wieczoru w Fame MMA zadebiutować miał „Don Diego”, który w grudniu został ogłoszony jako nowy nabytek organizacji. Kubiszyn negocjował pojedynek z Michałem Pasternakiem, ale rozmowy spełzły na niczym.

Bliżej samej gali w Internecie rozgorzała dyskusja o tym, czy mistrz GROMDY wystąpi na FAME 20? W gronie potencjalnych rywali Mateusza wymieniało się „Wielkiego Bu”. Co ciekawe, Masiak przyznał, że było naprawdę blisko jego występu w Tauron Arenie!


Wszystkie walki z karty walk obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera Fortuna. Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Sprawdź!  Clout MMA bez szansy na przebicie? Szalony Reporter komentuje: "FAME skoncentruje się nie na zarabianiu, tylko..."

Odbierz bonusy na Clout MMA 4!

TYPKURSYBUKMACHER
Dawid Załęcki wygra walkę2.70Fortuna
Patryk „Wielki Bu” Masiak wygra walkę1.40Fortuna

Wielki Bu o walce z Don Diego

Gdański freak fighter opowiedział więcej w tej sprawie podczas rozmowy z „Szalonym Reporterem”. „Wielki Bu” zdradził Matysiakowi, jak i ile trwały negocjacje jego pojedynku na FAME 20.

Miałem walczyć z „Don Diego”. Praktycznie od powrotu z Sylwestra negocjowaliśmy walkę na FAME 20. Nie wiem, kiedy ta walka Pasternaka z „Diego” wykruszyła. Wtedy ja dostałem propozycję, ale odbiłem piłeczkę do szefostwa Clout.

No i jakby marketingowo się to nie spinało, bo mam zaplanowaną walkę z „Crazym”. Gdyby nie było konfliktu terminów, to myślę, że dzisiaj byłbym w szatni – dodał Masiak, który u „Szalonego” gościł w dniu gali FAME 20.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.