Clout MMAFAME MMA

Dawid Załęcki mocno o zachowaniu Natana Marconia! Ostre słowa krytyki [WIDEO]

Dawid Załęcki przy okazji ostatniego wywiadu zabrał głos w sprawie Natana Marconia. W mocnych słowach wypowiedział się na temat zawodnika FAME.

Od gali Clout MMA 2 freak fighter nie daje o sobie zapomnieć. Cały czas atakuje Denisa Załęckiego, Piotra Szeligę, czy wielu innych zawodników. Wypowiada się w bardzo kontrowersyjny sposób, rzucając im wyzwania i licząc na to, że dostanie walkę.

Lista osób zaatakowanych przez Natana stale się powiększa. Stwierdził m.in., że skończy „Bad Boya” przed czasem, „wyjaśni” innych freak fighterów, po czym przejdzie do organizacji UFC i zostanie jeszcze większą gwiazdą niż Conor McGregor.

Zachowanie Marconia w wywiadzie dla fansportu.pl mocno skrytykował Dawid Załęcki. Znalazł nawet sposób na to, jak inni zawodnicy powinni zareagować, aby niczego nie zyskał na obrażaniu w social mediach:

– Jedzie za grubo, przesadza. Idiotą będzie ten, który da mu walkę. Jak ktoś mu da walkę, to się zniża do jego poziomu. Ja już Denisowi mówiłem, Bóg cię strzeże, jakbyś z nim zawalczył. (…) Jeżeli chcą być ośmieszani… Ja mam inne podejście. Ja się szanuję.

W dalszej części zdradził, jaki ma pomysł na rozwiązanie problemu Natana Marconia. W mocnych słowach doradził również zawodnikom, jak powinni odpowiedzieć na zaczepki. Całą wypowiedź Dawida na temat zawodnika FAME znajdziesz – TUTAJ

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.