KSW

Kto będzie rywalem Parnasse’a? Szef KSW: „Mój pierwszy wybór to…”

W miniony weekend Valeriu Mircea tymczasowy zdobył pas wagi lekkiej KSW. Czy Mołdawianin jest przymierzany do walki o pełnoprawny tytuł na galę w Paryżu? Na to pytanie odpowiedział jeden z szefów organizacji, Martin Lewandowski.

Podczas KSW 91 „Samotny Wilk” wszedł do jaskini lwa, na zaplanowane na 25 minut starcie z miejscowym bohaterem. Leo Brichta mógł liczyć na głośny doping praktycznie z każdego kąta hali w Libercu. Koniec końców Czech i jego kibice musieli obejść się smakiem. Valeriu Mircea poddał go w 4. rundzie i zdobył tymczasowy pas wagi lekkiej.

Pełnoprawny tytuł należy oczywiście do Salahdine’a Parnasse’a. Francuz kolejny pojedynek stoczy w kwietniu, podczas debiutanckiej gali KSW w Paryżu. Jest to ostatnia walka na kontrakcie podwójnego mistrza i sporo mówi się o jego ewentualnym transferze do UFC.

Adamek – Khalidov: Zgarnij kod PPV!

Już w najbliższy weekend odbędzie się gala KSW Epic z walką Tomasz Adamek vs Mamed Khalidov. Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie legend. W kilka minut możesz odebrać jeden ze 150. PPV! Jak otrzymać kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.
Sprawdź!  Juras zawalczyłby we freak fightach? Wskazał konkretną kwotę! "Walizka i biję się z każdym"

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Lewandowski o rywalu Parnasse’a na KSW w Paryżu

Sam Martin Lewandowski w jednym z wywiadów przyznał, że wszystko rozchodzi się tak naprawdę o pieniądze. Parnasse jest skłonny pozostać w polskiej organizacji. Póki co ważniejszą kwestią jest to, kim będzie rywal Salahdine’a w stolicy Francji?

Maciej Turski po czeskim wydarzeniu zadał kilka pytań Martinowi Lewandowskiemu. Dziennikarz zapytał, czy jest szansa na, by to Valeriu Mircea zmierzył się z Parnassem? Szef KSW wyjawił, że pomysł na oponenta mistrza wagi lekkiej jest zupełnie inny. Na niekorzyść Mołdawianina wpływa też bliski termin gali w stolicy Francji.

Właśnie zdobył pas. Czy będzie walczył o ten pas „regularny”? Słuchaj do tej walki [z Parnassem] każdy z nich był brany pod uwagę – powiedział Lewanodwski na antenie Kanału Sportowego. – Oczywiście teraz brany jest tylko wygrany, ale też zadzwoniłem do naszego szefa medyków, żeby go bardzo dobrze zeskanowali.

Mamy inny pomysł na zestawienie w Paryżu, bo domyślam się, że o to pytasz, jest inny zawodnik przymierzany, nie z Europy. Ale mamy jakieś problemy z organizacją, do której należy. I to by był mój „first choice”. Natomiast nie dlatego, że nie chcę doceniać, tylko bliskość tych dwóch gal może spowodować, że Valeriu nie wyjdzie tak przygotowany, jedna walka za drugą… Wolałbym, żeby miał więcej czasu na przygotowanie. Szczególnie, że chodzi o Salahdine’a Parnasse’a.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.