FAME MMAKSW

Kasjusz Życiński o walce w KSW! „Wydaje mi się, że ich nie stać. Wszystkie federacje dzwonią, ale…”

Kasjusz Życiński zabrał głos w sprawie potencjalnego sportowego pojedynku w organizacji KSW. Przyznał, że raczej nie ma na to żadnych szans.

„Don Kasjo” to freak fighter, który ma za sobą dwa pojedynki bokserskie z profesjonalnymi zawodnikami MMA. W pierwszym starciu na FAME 10 zmierzył się z Normanem Parke. Były zawodnik KSW i UFC wygrał po pięciorundowym boju przez jednogłośną decyzję sędziów.

Na ostatniej gale FAME 12 zawalczył z byłym mistrzem KSW Marcinem Wrzoskiem. Starcie również rozegrało się na pełnym dystansie. Tym razem to jednak Kasjusz Życiński pokonał zawodowego fightera. Werdykt dla wielu był kontrowersyjny, a „Polish Zombie” zapowiedział, że złoży protest.

Wraz z porażką Wrzosek został zwolniony z KSW zgodnie z obietnicą Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego. Drugi z szefów organizacji mono zaskoczył i w wywiadzie dla Mateusza Kaniowskiego zaprosił freak fightera na rozmowy w sprawie pojedynku w KSW.

Dostaje w papę od gościa, więc chyba ten, co wygrał, powinien się do nas zgłosić, albo powinniśmy go zaprosić na rozmowy, żeby w formule MMA zaczął walczyć. Znajdzie mnie na insta. Tak jakby logika sportowa postępuje. My przez całe swoje sportowe życie nagradzamy tych, co wygrywają, a nie przegrywają – powiedział Lewandowski.

Sprawdź!  Klatka zwiększa szanse Mameda? Adamek szczerze o arenie walki legend

Następnie głos zabrał Kawulski, który przyznał, że „Don Kasjo” to jedyny zawodnik z FAME, który mógłby spróbować swoich sił w organizacji KSW, gdyby tylko nauczył się walki w parterze.

– Chociaż akurat Don Kasjo, powiem szczerze, że poza tym, że kiepsko tańczy, to rusza się przyzwoicie. Gdyby on miał jeszcze jakieś umiejętności parterowe, to jest dla nas interesujący zawodnik. I z tego, co wiem od chłopaków z Pomorza, bardzo ciężko trenuje.

To nie jest tak, że dopiero tydzień przed walką odstawia fajki. Nie chciałbym demaskować jego dźwigni marketingowej, ale to jest pierdolenie. Jest dobrym bokserem, który mógłby nauczyć się paru parterowych sztuczek i mógłby toczyć zawodowe walki w MMA.

W ostatnim wywiadzie dla kanału „Kondziow0w” Kasjusz Życiński został zapytany o swoją potencjalną walkę w KSW. Przyznał, że organizacja raczej nie będzie w stanie sprostać jego wymaganiom finansowym.

Nie wiem, prawdopodobnie w ogóle. Wydaje mi się, że ich nie stać. Tak mi się wydaje, że ich nie stać na „Don Kasjo” króla. Po tych walkach wszystkie federacje się otworzyły, dzwonią, ale król jest bogaty, tym bardziej trzeba jeszcze więcej zapłacić, żeby chciał cokolwiek robić w tych sportach walki – powiedział.

Sprawdź!  Murański o walce z mistrzem FAME: "Jestem w stanie zejść do niższej kategorii i odebrać pas Kubańczykowi"

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.