FAME MMA

[WIDEO] Zobacz ostry trening Mini Majka. Czy szykuje się jego kolejna walka w MMA?

Od jakiegoś czasu coraz częściej organizacje freakowe wyrażają chęć na walki niskorosłych. W pierwszym takim starciu w historii polskiego MMA jakiś czasu wystąpił popularny Mini Majk. Bardzo możliwe, że już niedługo zobaczymy jego kolejny pojedynek w klatce.

Mini Majk jest niezwykle popularnym influencerem. Na Instagramie posiada ponad 1.7 miliona obserwujących. Ma on również kanał na Youtube, gdzie ma 1.5 miliona subskrybcji. W swojej działalności często udziela się w  akcjach charytatywnych. Jest on członkiem Ekipy Friza czyli w jednym z najpopularniejszym składzie youtuberów i influencerów w Polsce.

Jakiś czas postanowił on spróbować swoich sił w mieszanych sztukach walki, co spotkało się z wieloma głosami krytyki. W 2019 roku wystąpił na gali Fame MMA, gdzie mimo wielkich ambicji przegrał przez TKO z Lordem Kruszwilem.

Zobacz ostry trening Mini Majka

Na kanale Winny Live pojawił się materiał wideo zawierający trening Mini Majka, gdzie zobaczyliśmy kompilacje treningu siłowego oraz stójkowego. Niewykluczone, że już za jakiś zobaczymy jego powrót do klatki.

Sprawdź!  FAME 18. Tańcula pokonany! Wiewiór pierwszym podwójnym mistrzem federacji!

źródło: Youtube

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.