MMA

[WIDEO] Znany z gal Gromda i Wotore Kacper Miklasz przegrywa przez poddanie z Denisem Stojnicem

W ostatnim czasie Kacper Miklasz jest niezwykle aktywnym zawodnikiem. Na wczorajszej gali EMC 7 w Dusseldorfie przegrał przez poddanie z uznanym na europejskim rynku Denisem Stojnicem.

Kacper Miklasz w ubiegłym roku wziął udział w drugiej edycji Wotore, gdzie zawodnicy walczą w formule MMA na gołe pięści. Na tej gali pokonywał Dawida Łagosza i Karola Grzesiuka. Jednak w finale został poddany przez Michała Pasternaka. Później postanowił zadebiutować w zawodowym MMA. Jego debiut odbył się na FEN 29. Na tej gali przegrał z Pawłem Biernatem.

W tym roku postanowił spróbować swoich sił w walkach bokserskich na gołe pięści i wystąpił na gali GROMDA 4, gdzie przez TKO przegrał Piotrem „Capo” Półchłopkiem. Następnie postanowił powrócić do MMA. W ciągu miesiąca stoczył 3 walki z czego wygrał tylko raz. Na MMA VIP 2  pokonał Tomasa Vaicikasa.

Denis Stojnic w przeszłości walczył dla Ultimate Fighting Championship. Po dwóch przegranych z rzędu został zwolniony z tej organizacji. Obecnie jest na fali dziewięciu wygranych z rzędu. Na gali Hit Fighting Championship 2 pokonał przez TKO znanego z KSW i Bellatora Christiana M’Pumbu. Jest on również związany z federacją KSW. W ubiegłym roku na KSW 53 miał zawalczyć z Michałem Włodarkiem, ale gala została odwołana z powodu pandemii koronawirusa.

Kacper Miklasz przegrywa przez poddanie z Denisem Stojnicem

Pojedynek obaj panowie zaczęli od szukania dystansu. Polak wystrzelił wysokie kopnięcie, który jednak zostało zablokowane przez Bośniaka. Po kolejnych kilku sekundach wzajemnego badania Denis ruszył z serią ciosów na Polaka i po chwili wykorzystał chwilę w klinczu zapinając ciasną gilotyną, która po kilku chwilach została odklepana przez naszego rodaka, dla którego była to trzecia porażka w ciągu 36 dni.

Sprawdź!  Mateusz Rębecki podpisał kontrakt z Firts Round Management. Ostatni krok do UFC?

źródło: Facebook

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *