FENMMAUFC

Mateusz Rębecki podpisał kontrakt z Firts Round Management. Ostatni krok do UFC?

Jak poinformowała właśnie na swoim instagramie agencja menadżerska Firts Round Management, nowym nabytkiem FRM został Mateusz Rębecki (MMA 13-1). Polski zawodnik kategorii lekkiej jakiś czas temu zakończył swoją współpracę z Pawłem Kowalikiem – właścicielem MMA Cartel. Warto dodać, że grupa FRM reprezentuje takich zawodników jak m.in Jon Jones, Tyron Woodley, Jorge Masvidal czy Derick Lewis.

Serdecznie witamy w naszym zespole Mateusza Rębeckiego. Bez żadnych wątpliwości, Mateusz jest jednym z najlepszych zawodników kategorii lekkiej w Europie. Rekord zawodowy 13-1, pięciokrotnie bronił pasa mistrzowskiego. Mateusz od wielu lat jest też posiadaczem czarnego pasa BJJ i w klatce prezentuje się bardzo imponująco. Z dumą prezentujemy polskiego mistrza i mamy nadzieję, że nasza współpraca zaprowadzi go tam, gdzie jego miejsce.

Na końcu posta grupa FRM postawiła na wymowny hashtag #ufc. Wszyscy mocno wierzymy, że tak właśnie się stanie i po tylu latach oczekiwania, Mateusz Rębecki zakotwiczy w największej organizacji MMA na świecie.

Rębecki jest niepokonany od 10 pojedynków. 28-latek jest mistrzem organizacji Fight Exclusive Night, a jego ostatni występ do lutowa walka w obronie pasa mistrzowskiego na gali FEN 32. Popularny „Chińczyk” potrzebował zaledwie 48 sekund by przed czasem odprawić pretendenta do tytułu – Jose Barriosa (11-2).

Sprawdź!  Glover Teixeira przed UFC 267: "O tak, sprowadzę go! Nadszedł mój czas."

Źródło: instagram Firts Round Management

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.