FENMMAUFC

Mateusz Rębecki podpisał kontrakt z Firts Round Management. Ostatni krok do UFC?

Jak poinformowała właśnie na swoim instagramie agencja menadżerska Firts Round Management, nowym nabytkiem FRM został Mateusz Rębecki (MMA 13-1). Polski zawodnik kategorii lekkiej jakiś czas temu zakończył swoją współpracę z Pawłem Kowalikiem – właścicielem MMA Cartel. Warto dodać, że grupa FRM reprezentuje takich zawodników jak m.in Jon Jones, Tyron Woodley, Jorge Masvidal czy Derick Lewis.

Serdecznie witamy w naszym zespole Mateusza Rębeckiego. Bez żadnych wątpliwości, Mateusz jest jednym z najlepszych zawodników kategorii lekkiej w Europie. Rekord zawodowy 13-1, pięciokrotnie bronił pasa mistrzowskiego. Mateusz od wielu lat jest też posiadaczem czarnego pasa BJJ i w klatce prezentuje się bardzo imponująco. Z dumą prezentujemy polskiego mistrza i mamy nadzieję, że nasza współpraca zaprowadzi go tam, gdzie jego miejsce.

Na końcu posta grupa FRM postawiła na wymowny hashtag #ufc. Wszyscy mocno wierzymy, że tak właśnie się stanie i po tylu latach oczekiwania, Mateusz Rębecki zakotwiczy w największej organizacji MMA na świecie.

Rębecki jest niepokonany od 10 pojedynków. 28-latek jest mistrzem organizacji Fight Exclusive Night, a jego ostatni występ do lutowa walka w obronie pasa mistrzowskiego na gali FEN 32. Popularny „Chińczyk” potrzebował zaledwie 48 sekund by przed czasem odprawić pretendenta do tytułu – Jose Barriosa (11-2).

Sprawdź!  Mateusz Gamrot: "Oni potrzebowali trzech rund, mi wystarczyła minuta by go poddać."

Źródło: instagram Firts Round Management

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.