FAME MMA

[WIDEO] „Sędziowie oszukali, ale je**ć ich” – Don Kasjo ostro o werdykcie z jego walki z Normanem Parkiem na FAME MMA 10

W maju odbyła się jubileuszowa gala FAME MMA 10, która przez wielu określana jest mianem najlepszego wydarzenia spod szyldu organizacji FAME MMA. W walce wieczoru znany z KSW Norman Parke pokonał na punkty w pojedynku bokserskim Kasjusza Życińskiego. Popularny Don Kasjo, głośno się wypowiadał o tym, że nie zgadza się z werdyktem oraz złożył dwa protesty w sprawie zmiany wyniku tego starcia, ale każdy z nich został odrzucony.

Kasusz „Don Kasjo” Życiński ma za sobą naprawdę bogatą karierę w boksie amatorskim, gdzie stoczył wiele świetnych pojedynków. Jest on znany z udziału w programach „Ex na Plaży” i „Warsaw Shore”, dzięki czemu zyskał olbrzymią popularność. W organizacji Fame MMA zadebiutował na gali z numerem 3, gdzie pokonał Adriana Polaka.

Podczas swojej przygody w tej federacji miał on już kilka konfliktów, z czego najgłośniejszy był ten z Marcinem Najmanem. Obaj panowie zmierzyli się ze sobą na FAME MMA 8, gdzie przez przez dyskwalifikację zwyciężył „Don Kasjo”.

Don Kasjo król jest dalej niepokonany – Don Kasjo zabiera głos po swojej walce na FAME MMA 10

W swojej relacji na Instagramie odpowiedział na jedno z pytań swoich fanów, gdzie odniósł się do walki z Normanem Parkiem. Kasjusz w ostrych słowach po raz kolejny skrytykował sędziów, i stwierdził, że nie czuje się przegrany w tej potyczce.

Sprawdź!  "Żurom" ostro o Zbigniewie Stonodze! Komentuje jego konflikt z FAME: "To roz*ebus, WSPÓŁCZUJĘ włodarzom federacji"

„Tak to bywa w tym świecie, ja tam i tak nie czuje się przegrany, więc mi to tam rybka. No co sędziowie oszukali, ale je**ć ich, a Don Kasjo król jest dalej niepokonany. Pozdro.” – powiedział Don Kasjo w relacji na Instagramie.

źródło: Instagram

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.