FAME MMA

Piotr Szeliga chce walki 2vs1. Rzuca wyzwanie Murańskim: „Jeden i drugi dostał ofertę. Odrzucili ją na pewno nie ze względów finansowych”

Piotr Szeliga za pośrednictwem swoich social mediów zdradził, że Murańcy dostali propozycję, żeby stoczyć z nim pojedynek, jednak odmówili.

Konflikt pomiędzy rodziną Murańskich a Arkadiuszem Tańculą i Piotrem Szeligą trwa już od dłuższego czasu. Jeszcze przed galą FAME 10 podczas konferencji padło wiele ostrych słów z obu stron. Tańcula i Mateusz mieli okazję wyjaśnić kilka spraw w klatce, niestety starcie nie zakończyło tak, jakby tego chcieli.

Tańcula zasypał ciosami rywala, jednak nie był w stanie go znokautować. Ostatecznie zwyciężył po decyzji sędziów, ale był całkowicie bez sił i kilka sekund po ogłoszeniu werdyktu stracił przytomność. Potrzebował pomocy medycznej i trafił prosto z klatki do szpitala.

Sprawa miała zostać wyjaśniona na sobotniej gali FAME 12, jednak tym razem Murański doznał kontuzji. W klatce natomiast zastąpi go ojciec Jacek. Tańcula przyznał, że zgodził się na wszystkie warunki, byle tylko zakończyć temat Murańskich.

Nie będzie to zwykłe starcie w MMA, a pojedynek w klatce 3x3m stworzonej specjalnie na życzenie Jacka Murańskiego. Zawodnicy będą mogli używać łokci i stoczą 5 rund po 2 minuty. Walka prawdopodobnie tym razem zakończy się przed czasem.

Sprawdź!  Najpierw "Ferrari" go znokautował, teraz podali sobie ręce: "Oficjalnie możemy wam przekazać, że się pogodziliśmy"

Galę FAME MMA obstawisz jedynie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BetClic. Wystarczy zarejestrować się tutaj – na start otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 zł!

Otwórz konto -> tutaj

Z Murańskimi chciałby zawalczyć również Piotr Szeliga, który miał okazję do konfrontacji z nimi podczas poprzednich konferencji. Co ciekawe, zdradził, że zarówno Mateusz, jak i jego ojciec Jacek, dostali ofertę od organizacji FAME, jednak nie zdecydowali się na pojedynek.

Teraz, aby zwiększyć ich szansę na zwycięstwo „Szeli” zaproponował walkę 2vs1. Jest gotowy wyjść do klatki i zmierzyć się z dwoma Murańskimi naraz.

Tak jak pisałem w poście zarówno jeden, jak i drugi dostali propozycję walki ze mną i zarówno jeden, jak i drugi tę propozycję odrzucili. Na pewno nie ze względów finansowych, bo z tego, co wiem, w grę wchodziły naprawdę duże pieniądze. Skoro nie chcą pojedynczo, to obaj mogą połączyć siły i wyjdziemy 2 na 1. To chyba powinni sobie poradzić? – powiedział na swoich social mediach.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  "Szalony Reporter" nie będzie musiał walczyć na FAME 15? "Zakończę to, definitywnie!"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. szeliga to smiec aferowicz i jebany atencjusz ! Muranscy Ci Łajzo pierdolona nie daja atencji ! mozesz szukac gdzie indziej-

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.