The War

[WIDEO] Denis Załęcki ocenia historyczną walkę kobiet na THE WAR 2: „Tak się napi***alały, że masakra

Wczoraj odbyła się już druga edycja gali THE WAR, gdzie odbywają się walki na gołe pięści w różnych konfiguracjach. Na tej gali odbyła się pierwsza historyczna grupowa walka kobiet. W historycznym pojedynku Bad Girls, czyli Agnieszka Błażewicz, Weronika Mokrzycka i Roksana Kalińska zmierzyły się z ekipą Devils, którą tworzą Magda Iracka, Agata Krawczyńska i Oliwia Kota-Dąbrowska.

Devils pokonują ekipę Bad Girls w historycznym pojedynku kobiet na THE WAR 2

Zawodniczki ruszył spokojnie. Po pierwszych ciosach Devils wyeliminowały jedną z zawodniczek z Bad Girls. Dalej walczyły w przewadze 3vs2. Zawodniczki wymieniły masę ciosów. Kilkukrotnie obalone podnosiły się i walczyły dalej. Devils wyeliminowały kolejną rywalkę i została im ostatnia przeciwniczka. Ta została zasypana ciosami przez trzy fighterki z ekipy Devils.

Kobiety pokazały jaja – Denis Załęcki pod wrażeniem walk kobiet na THE WAR 2

Szef organizacji Denis „Bad Boy” Załęcki w wywiadzie dla fansportu.pl zdradził, że pojedynek pań bardzo mu się podobał i był pod naprawdę ogromnym wrażeniem. Dodał również, że w przyszłości planuje zorganizować walkę kobiet w formule 5vs.5.

„Powiem ci, że ku**a było grubo. Baby tak się napi***alały, że masakra. Jedna ta blondynka z Devils stała i tam z dwiema lub trzema się napi***ała. Kobiety naprawdę pokazały jaja. Szacunek dla wszystkich. Chciałbym zrobić pojedynek kobiet 5.vs.5. Zobaczymy, czas pokaże.” – powiedział Denis Załęcki dla fansportu.pl

źródło: fansportu.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *