Boks

Wasilewski zdradził ilość sprzedanych PPV na tydzień przed walką Szpilka vs Różański! „To zaskakujący wynik”

Już w niedzielę – 30 maja odbędzie się bardzo mocna gala KnockOut Boxing Night 15, gdzie w walce wieczoru Artur „Szpila” Szpilka zmierzy się z Łukaszem Różańskim. Oprócz tego pojedynku czekają na nas inne ekscytujące starcia m.in. Mateusz Masternak zawalczy z niepokonanym Adamem Balskim. Do ringu wejdzie również utalentowany Paweł Stępień!

Gala KnockOut Boxing Night 15 miała odbyć się początkowo 8 maja. Termin został następnie zmieniony na 22 maja, a gdy rząd ogłosił, że z dniem 29 maja nastąpi poluzowanie obostrzeń organizacja poszła o krok dalej. Finalnie wydarzenie odbędzie się 30 maja w Rzeszowie z udziałem publiczności. Andrzej Wasilewski zdradził na Twitterze, że zainteresowanie biletami przerosło ich oczekiwania i rozważano nawet przeniesienia gali na stadion.

Wczoraj Wasilewski zdradził natomiast ilość sprzedanych PPV na tydzień przed galą o czym przeczytacie poniżej!

Na zbliżającej się gali odbędzie się również KBN SHOW! z freak fightami, w których wystąpią – Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień, Tomasz „Fit Dzik” Łomnicki, Bartosz Graczyk i Michał Choiński. Tą część gali poprowadzi Marcin Najman.

Sprawdź!  Dariusz Michalczewski ostro o Szpilce: "Lekarz, który wyda mu zgodę na kolejną walkę, będzie przestępcą"

Eksperci i bukmacherzy nie dają praktycznie żadnych szans Arturowi Szpilce, który skazywany jest w walce z Różańskim na porażkę! Czy słusznie? Naszym zdaniem niekoniecznie, dlatego warto tutaj pokusić się oto, że jednak Artur wygra – jeśli nie przez nokaut, to przez decyzję.

Kursy:
Zwycięstwo Artura Szpilki – 2.25
Zwycięstwo Łukasza Różańskiego – 1.55

Jeśli chcesz obstawić walkę, zarejestruj się – tutajNa start odbierzesz darmowy zakład za 29 zł.

OTWÓRZ KONTO -> TUTAJ

Gala KBN 15: Szpilka vs Różański w PPV

Andrzej Wasilewski zdradził wczorajszego dnia ilość sprzedanych dostępów pay-per-view na tydzień przed wydarzeniem. Wydarzenie będzie można obejrzeć tylko na żywo kupując bilety, których zostało już niewiele, bądź przez płatną transmisję PPV.

Cena za dostęp PPV na galę KBN 15 kosztuje 17,99 zł.

Promotor w dniu 24 maja napisał: „1000 szt ppv sprzedane! Są jednak kibice, którzy naprawdę planują na tydzień naprzód!”

Jeden z komentujących zaznaczył, że „to jest dramat” na co Wasilewski odpowiedział – „Że za mało? Myślałem, że będzie koło zera, czyli np 50, czy 70 tak do środy, czwartku, tak jak zawsze. A gala jest do tego w niedziele…”

Dodając – „To zaskakujący dla mnie wynik”

—> Obstaw galę KBN 15 bez ryzyka do 200 zł <—

Naszym partnerem jest legalny bukmacher STS – rejestrując się z kodem „FANSPORTU” odbierzesz darmowe 29 zł na start i zakład bez ryzyka do 200 zł.

Sprawdź!  Andrzej Wasilewski podał dokładną liczbę sprzedanych PPV na galę KBN 15: Szpilka vs Różański!

Źródło: Twitter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *