FAME MMA

Wampir wybrał formułę i się z niej wycofał? Zadora uderza w Pasternaka!

Dominik Zadora zabrał głos w sprawie zamieszania dookoła formuły pojedynku. Zarzuca „Wampirowi”, że ten wycofał się z zasad, które same wybrał.

Pomiędzy „Japońskim Drwalem” i Michałem Pasternakiem jest bardzo dużo złej krwi. Od miesięcy wymieniają mocne słowa w social mediach, a finał konfliktu będzie miał miejsce w klatce podczas grudniowej gali FAME: Reborn w łódzkiej Atlas Arenie.

Początkowo dużo mówiło się o tym, że walka ma odbyć się na zasadach Muay Thai. Wspominał o tym m.in. trener Mirosław Okniński, a także sam „Wampir”. Ostatecznie jednak podczas ogłoszenia karty, okazało się, że formuła to wyłącznie bok w małych rękawicach.

Zadora ujawnia, że zgodził się na wszystkie warunki, jednak to Pasternak miał wycofał się z zasad, które wybrał. Następnie miał oświadczył, iż walczy wyłącznie w boksie, albo pojedynku w ogóle nie będzie. Jest to zaskakujące zachowanie, zwłaszcza że „Wampir” będzie miał ogromną przewagę warunków fizycznych.

Waży około 10 kilogramów więcej, a także jest 10 centymetrów wyższy. Mimo to „Japoński Drwal” zgodził się bić w jego kategorii wagowej i zdecydował się podjąć bez wątpienia duże wyzwanie.

Sprawdź!  (VIDEO) Murański po pierwszej operacji zapowiedział rewanż z Tańculą! "Nie wiem, co mogła przynieść 5 runda, ale wiem, co może przynieść rewanż..."

– Ten typ się sam wyjaśnia, że nawet koledzy z klubu mają z niego bekę. Wybraliście z trenerem Muay Thai, 93 kg, rękawice do MMA. Podpisałem kontrakt, a 2 h później wycofaliście się z tego i powiedzieliście, że albo boks, albo w ogóle walki nie będzie. Przyjąłem wszystkie wasze warunki… Czego nie rozumiesz? Reszta faktów będzie na konfie.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.