UFC

UFC 295: Bohaterowie najważniejszych walk twarzą w twarz! Zobacz face to face przed galą [WIDEO]

W nocy z soboty na niedzielę, 11 na 12 listopada, odbędzie się gala UFC 295. Main event wyłoni nowego mistrza dywizji półciężkiej, a wcześniej poznamy nowego tymczasowego championa królewskiej kategorii wagowej. Bohaterowie tych walk spotkali się wczoraj na face to facie przed galą.

Planowanym main eventem gali UFC 295, która odbędzie się w nowojorskiej Madison Square Garden była hitowa walka o koronę królewskiej dywizji. Jon Jones wycofał się jednak ze starcia ze Stipe Miociciem, a do rozpiski wskoczyło starcie o tymczasowe mistrzostwo – Pavlovich vs Aspinall.

Panowie zmierzą się ze sobą w co-main evencie. Mający wiele wspólnego z Polską Anglik wydaje się być kompletniejszym fighterem, ale Rosjanin udowodnił już z czego słynie. Sergei z 18. zwycięstw aż 15 odniósł przez KO lub TKO. Obecnie jest na serii 6. kolejnych wiktorii.

W walce wieczoru wyłoniony zostanie kolejny mistrz wagi półciężkiej. Jiri Prochazka zawakował ten tytuł w grudniu ubiegłego roku doznawszy pechowej kontuzji. Podobnie jednak zrobić musiał niedługo później Jamahal Hill. „Denisa” wraca w końcu, by odzyskać swoją koronę. Podczas UFC 295 będzie musiał zmierzyć się z dobrym znajomym swojego ostatniego rywala, Alexem Pereirą.

Sprawdź!  (VIDEO) Kontuzja eliminuje Briana Ortegę! Yair Rodriguez wygrywa przez TKO!

Galę UFC 295 w całości obejrzycie na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Na start przygotowano dla was świetny bonus i aż 3x zakład bez ryzyka do 100, 200 oraz 300 zł.

Poniżej zobaczyć możecie face to face pomiędzy bohaterami gali UFC 295. Transmisja już w nocy z soboty 11 na niedzielę 12 listopada.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.