KSW

Walka wieczoru KSW 75 ODWOŁANA! Ogromny kłopot federacji na tydzień przed galą!

Na tydzień przed galą KSW 75 federacja napotkała niemały problem. Z karty walk wypadł main event o pas mistrzowski wagi półciężkiej.

Informację tę przekazał chorwacki pretendent do tytułu, Ivan Erslan. Drugi zawodnik rankingu dywizji półciężkiej w pierwszej nieudanej próbie przed dwoma laty przegrał z Tomaszem Narkunem. Po tym odniósł trzy kolejne zwycięstwa przez TKO w 1. rundzie, a na tronie doszło do zmiany.

„Żyrafę” jeszcze w styczniu pokonał Ibragim Chuzigaev. Zawodnik nie może jednak wjechać do Polski, co jest wynikiem sankcji nałożonych na Rosję. Jak czytamy w ogłoszeniu zamieszczonym przez Ivana Erslana na Instagramie:

– Ku mojemu wielkiemu rozczarowaniu walka o pas 14.10. została odwołana. (…) Ibragim nie mógł przyjechać do Polski ze względu na sankcje związane z Rosją i mimo wszelkich starań organizacji nie udało się znaleźć zastępstwa. Walka została zaoferowana wszystkim zawodnikom rankingowym KSW i żaden z nich nie przyjął walki.

– W ten obóz włożyłem dużo poświęcenia, wysiłku, krwi i potu, więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Byłem psychicznie i fizycznie gotowy, aby zostać mistrzem KSW. Bóg ma inne plany, a kim ja jestem, żeby się wtrącać.

Póki co nie ma żadnej oficjalnej informacji przekazanej przez największą polską federację. Karta walk KSW 75 została skompletowana przed kilkoma dniami i prawdopodobnie jeden z pojedynków zostanie przeniesiony do main eventu pierwszej gali w Nowym Sączu.

Kursy bukmacherskie na KSW 75

Całą galę KSW 75 obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Was specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Narkun odpala się na mistrza KSW! "Nigdy nie straciłem pasa na rzecz tego pajaca! Ja jestem prawdziwym mistrzem"

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 75, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.