MMA

(VIDEO) Narkotyki w klubie MMA pod Warszawą! Policja zatrzymała Roberta RS77!

Kilka dni temu media obiegła informacja, że „Robert RS77” został zatrzymany przez policję. Teraz do sieci trafiły kolejne szczegóły tej sprawy.

Robert Sz. często widywany z raperami pojawiał się także na galach freakowych, a nawet dostał wyzwanie od „Soboty„, który chciał stoczyć z nim pojedynek w klatce. Sam Robert w wywiadach wspominał, że mógłby spróbować swoich sił w sportach walki, które trenował w podwarszawskim klubie.

Aktualnie znany jako „Robert RS77” w przeszłości posługiwał się pseudonimem „Śledź„. Był członkiem grupy przestępczej i miał kierować gangiem markowsko-wołomińskim, który zajmował się m.in. ściąganiem haraczy od okolicznych biznesmenów.

Śledź” ma na swoim koncie liczne wyroki i za kratami spędził kilkanaście lat. Po wyjściu na wolność podobnie jak „Misiek z Nadarzyna” stał się gangsterem-celebrytą. Na swoich social mediach publikował zdjęcia zarówno z freak fighterami, jak i profesjonalnymi zawodnikami.

„Robert RS77” zatrzymany przez policję

Kilka dni temu wpadł jednak w ręce policji. Początkowo do sieci trafiła jedynie informacja, że został on zatrzymany. Teraz policja opublikowała komunikat dotyczący zatrzymania 45-letniego „Śledzia” w sprawie klubu, który został wykorzystany jako magazyn narkotyków:

Sprawdź!  Okniński o początkach MMA w Polsce: "Wezwano mnie do ministerstwa sportu i grożono więzieniem"

„Prokurator Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga w Warszawie zdecydował, że 45-letni mężczyzna o pseudonimie „Śledź” i jego 33-letni kompan odpowiedzą za posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowej, za co grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. Obaj decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.”

Jak oficjalnie potwierdziła policja, funkcjonariusze, którzy obserwowali klub sportów walki w Markach, zapukali do drzwi, chwilę po tym, jak do lokalu weszło dwóch podejrzanych mężczyzn. Nie zamierzali oni jednak wpuścić mundurowych do środka.

Policjanci weszli siłą i zatrzymali dwóch podejrzanych. Jeden z nich akurat próbował wyrzucić narkotyki przez okno. Pozostałe nielegalne substancje były ukryte w pralce. Łącznie zabezpieczono 13 kg klefedronu oraz gotówkę w kwocie 19 tysięcy złotych i 2,7 tysięcy euro.

Zarówno „Śledź„, czyli „Robert RS77„, jak i drugi z zatrzymanych, usłyszeli zarzuty i zostali aresztowani na 3 miesiące. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Poniżej znajdziesz nagranie z policyjnej operacji i zatrzymania podejrzanych:

Źródło: policja.pl

Sprawdź!  Nie żyje Mateusz Łazowski. Tragiczna śmierć zawodnika MMA i fanatyka Legii Warszawa

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.