FAME MMA

Walka w USA coraz bliżej? Ferrari odpalony na rywala!

Nie znamy jeszcze szczegółów walki Amadeusza „Ferrariego” z zagranicznym rywalem, ale polski freak fighter już na dobre zaczął trash talk w kierunku oponenta.

Jedna z największych gwiazd polskich freak fightów i organizacji Fame MMA w miniony weekend obchodziła swoje 28 urodziny. „Ferrari” już od dawna mówi, że jego osoba wykracza poza rodzimą scenę i zapowiedział, że będzie sławny na cały świat.

Amadeusz Roślik z okazji urodzin zamieścił na Instagramie wpis, w którym poinformował, że niebawem zmierzy się z Anthonym Taylorem. Były zawodnik Bellatora odpowiedział na słowa Polaka co może zwiastować, że panowie niebawem spotkają się na gali Misfits Boxing.

Ferrari w swoim stylu zaczepia rywala

Oprócz otwartej wymiany słownej między „Ferrarim”, a „Pretty Boyem” nie ma żadnego potwierdzenia, by trwały negocjacje w sprawie pojedynku. Amadeusz tymczasem mocno ofensywnie zaczepia Taylora na social mediach. W najnowszym wpisie pod adresem Amerykanina Roślik zasugerował, że już ich pierwsze spotkanie może się źle dla niego zakończyć. Niewykluczone, że „Ferrari” zaprezentuje przeciwnikowi kwintesencję polskich freak fightów.

Sprawdź!  Boxdel podsumował galę FAME 19! Odpowiedział na zarzuty Szalonego Reportera

Oh, twoja największa wygrana była tą przeciwko grubasowi z zespołem Downa, „Salt Papim”. Jak możesz walczyć z upośledzonymi? Słuchaj, ja nie nie gram w żadne gierki. Jesteśmy kompletnie inni, przyjacielu i zapamiętasz te słowa po naszym pierwszym spotkaniu. Jedno złe słowo z twojej paskudnej, p…dolonej gęby i skrzywdzę cię tak, że zostanie ci ślad do końca twojego żałosnego życia.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.