GROMDA

Niepokonany BUŁA zaprasza na rejon! „Celebryta, gangster, chuligan…” [WIDEO]

GROMDA kontynuuje promocję swoich zawodników w mediach społecznościowych. Na kanale YouTube organizacji pojawił się materiał z kolejnym bijokiem – Michałem Bańbułą.

Popularny „BUŁA” zadebiutował w ubiegłym roku i wziął udział w turnieju na gali GROMDA 14. Po szybkim nokaucie i boju do ostatniej, nielimitowanej czasowo rundy z „Koalą”, Bańbuła zameldował się w finale.

Ten z przyczyn niezależnych został przeniesiony na pierwszą w tym roku galę walk na gołe pięści. „Buła” szybko poradził sobie z „Basque” i zachował nieskazitelny rekord bez żadnej porażki.

GROMDA: BUŁA zaprasza na rejon

Na kanale GROMDY pojawiło się wideo bliżej przedstawiające fanom postać Michała Bańbuły.

Menda treningowa, dusza towarzystwa i cwaniak ringowy. Nigdy nie leżał, nikt go nie podłączył. Niepokonany na ulicy i na gołe pięści. Celebryta, gangster czy chuligan… nic z tego to po prostu przystojny romantyk z poczuciem humoru – czytamy w zapowiedzi materiału, który możecie obejrzeć poniżej.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.