High League

Walka Dubiel vs. Jóźwiak jeszcze w tym roku?! „Być może jakieś proporcje spłynęły…” [VIDEO]

W main evencie gali HIGH League 6 kolejny pojedynek w organizacji stoczy Marcin Dubiel, którego przeciwnikiem będzie Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski. Bardzo możliwe, że jeszcze w tym roku były członek Teamu X wystąpi też w pełnej złej krwi walce!

Dubiel zadebiutował w świecie freak fightów w 2020 roku i od tamtej pory stoczył 6 starć, z który przegrał 2. i za każdym razem przez decyzję. Marcin dał się poznać jako niezwykle wytrzymały zawodnik, pokonując po 18. minutach Kacpra Błońskiego. W najbliższą sobotę zmierzy się z legendą esportu, „pashąBicepsem”.

Gdzie oglądać galę? Dostęp do transmisji HIGH League 6 PPV nabędziesz klikając w poniższy baner!

Dubiel vs. Jóźwiak już w czerwcu?

Występ na HIGH League 6 będzie dla byłego członka Teamu X drugą walką w tej organizacji i kolejnym main eventem. W ubiegłym roku spotkał się z Alberto Simao, który pokonał go przez decyzję. Bardzo możliwe, że Marcin Dubiel wróci jeszcze w tym roku, by rozwiązać konflikt z Pawłem Jóźwiakiem!

Wydaje mi się że po prostu mamy sobie jeszcze sporo rzeczy do wyrzucenia i jakby ja mam oczywiście chęć udowodnienia mu paru rzeczy. Natomiast w tej chwili jestem skupiony na swojej obecnej walce, ale… jeśli ma do niej dojść, to i tak do niej dojdzie – powiedział w rozmowie z Fansportu TV.

Dopytany przez dziennikarkę, czy do tego pojedynku miałoby dojść już na czerwcowej gali HIGH League, influencer nabrał wody w usta, ale zasugerował, że pierwsze kontakty zostały już poczynione!

Sprawdź!  (VIDEO) Trener Okniński typuje walkę "Pasha" vs. Dubiel! "Idzie na rzeź po..."

Być może nawet coś, już, gdzieś się dzieje. Tak se „być może” mówię, być może jakieś proporcje spłynęły…

Całą rozmowę z Marcinem Dubielem obejrzysz -> TUTAJ.

Kursy bukmacherskie na walkę „Pasha” vs. Dubiel

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.