Clout MMA

Walka Denisa z Ferrarim odwołana!? Amadeusz miał się wycofać z Clout MMA 5!

Bardzo zaskakujące wiadomości przekazał dziennikarz Jakub Wątor. Jak podał na portalu X, dawniej Twitter, niemal pewnym jest, że nie dojdzie do walki „Ferrariego” z Denisem Załęckim!

Gala Clout MMA 5 odbędzie się już w sobotę i nie brakuje na niej zarówno sportowych, jak i freakowych zestawień. Przykładem tego pierwszego jest starcie Salima Touahriego z Gracjanem Szadzińskim. Jednym z najbardziej interesujących walk jest jednak potyczka Denisa Załęckiego z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem.


Całą kartę walk obstawicie tylko i wyłącznie u bukmachera Fortuna. Kliknij poniżej i odbierz darmowe 20 PLN za pełną rejestrację!

Odbieram bonusy na Clout MMA 5


Walka Ferrari vs. Załęcki nie odbędzie się?!

Niestety, ale okazuje się, że do walki Denisa Załęckiego  Amadeuszem “Ferrarim” Roślikiem może nie dojść. Panowie spotkali się na słowną konfrontację podczas konferencji przed Clout MMA 5, gdzie pojawił się też Natan Marcoń. „Bóg Estetyki” rozsierdził Torunianina mówiąc, co ma na swoim telefonie.

Wściekły Denis Załęcki nie miał większej ochoty na udzielanie w wywiadów, a w jednym z nielicznych wspomniał, że jest gotów postawić organizacji ultimatum. Nie ma bowiem zamiaru występować na tych samych wydarzeniach, co Marcoń, by nie dochodziło do konfrontacji.

Sprawdź!  Dawid Załęcki szczerze o relacji z synem: "Kiedyś to się zmieni, ale nie dziś. Na chwilę obecną..."

Tymczasem dziennikarz portalu Goniec Kuba Wątor przekazał, że „na 99% nie dojdzie do walki Ferrari – Denis Załęcki”. Fani w odpowiedzi na wpis spekulowali, jakoby to „Bad Boy” miał się wycofać. To jednak „Ferrari” miał zrezygnować z pojedynku, co przekazał na Instagramie „Wielki Bu”. Mając na uwadze sierpniowe starcie Amadeusza podczas FAME 22 na PGE Narodowym wydaje się, że może się to potwierdzić.

Dziś o godzinie 20:00 ma się odbyć Roast, którego bohaterami mają być właśnie Załęcki i „Ferrari”. Jeśli faktycznie dojdzie do jakiejś zmiany w co-main evencie Clout MMA 5 zapewne zostanie to przekazane we wspomnianym programie.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.