Clout MMA

Denis postawi Clout MMA ultimatum?! Załęcki ma dość Natana Marconia!

Denis Załęcki był wściekły po konferencji poprzedzającej galę Clout MMA 5. Freak fighter ma dość doprowadzania do jego konfrontacji z Natanem Marconiem.

Wczorajszą konferencję Clout MMA zakończył panel z głównym udziałem Denisa Załęckiego i „Ferrariego”. Na scenie pojawiły się też inne postaci, a w tym Natan Marcoń, który ponownie zaszedł za skórę Torunianina.

„Bad Boy” początkowo wyśmiewał wszelkie zaczepki „Boga Estetyki”, który insynuował odbyte stosunki seksualne z Denisem. W międzyczasie jednak Natan rozzłościł Denisa na tyle, że ten chciał opuścić konferencję.

Galę Clout MMA 5 w całości obstawisz tylko i wyłącznie na stronie i w aplikacji bukmachera Fortuna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Oprócz tego dostaniesz trzy zakłady bez ryzyka do 100 zł. To znaczy, że stawkę do 100 zł za pierwsze kupony  Fortuna zwróci Ci na konto!

TYPKURSYBUKMACHER
Denis Załęcki wygra walkę1.25Fortuna
Amadeusz „Ferrari” Roślik wygra walkę3.21Fortuna

Denis postawi Clout MMA ultimatum?!

Załęckiego emocje nie opuszczały też po zakończonym panelu. W wywiadzie dla MMA – Bądź na bieżąco Denis głośno zastanawiał się nad postawieniem organizacji ultimatum!

Sprawdź!  Artur Szpilka nie chciał walki z Denisem Załęckim! "Jak powiedziałem to w swoim środowisku, to..."

– Są tematy, których się nie porusza: kobieta, dzieci, rodzina. Jak masz coś do kogoś to do kogoś, a nie do osób bliskich. Nie wiem, czy nie zrobię tak, że te szma..sko nie zawalczy na gali, na której ja walczę. Niech wybiorą, chcą, żeby on walczył czy ja.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.