KSW

W sobotę walka ARTURA SZPILKI w KSW! Rywal zapowiada: „Znokautuję go w minutę”.

Już w sobotę, 18 czerwca w Toruniu odbędzie się gala KSW 71, na której w formule MMA zadebiutuje jeden z najpopularniejszych polskich pięściarzy Artur Szpilka.

O walce Szpilki w klatce KSW mówiło się już od dłuższego czasu. W pierwszym pojedynku pięściarz z Wieliczki zmierzy się z byłym rywalem Siergiejem Radczenko. Po raz pierwszy zawalczyli oni w 2020 roku na gali KnockOut Boxing w Łomży. Wówczas starcie odbyło się na zasadach bokserskich i po niejednogłośnej decyzji zwyciężył „Szpila”, co dla znacznej większości było ogromną kontrowersją.

Teraz zawodnicy będą mieli okazję wyjaśnić sobie wszystko w klatce KSW. Rywal Polaka będzie miał przewagę, gdyż nie będzie to dla niego pierwsze starcie w nowej formule.

W najnowszym trailerze opublikowanym przez KSW, Radczenko zapowiedział, że znokautuje Szpilkę w… minutę!

– Artur jest otwarty w stójce, przez co łatwo go trafić. Do tego w ostatnim czasie miał mocno szklaną szczękę – przyznał, nawiązując do ostatnich porażek Szpilki.

– Wyjdę i wygram w minutę przez nokaut. Tym razem będzie sprawiedliwy wynik. Arturze, podziwiam twój odważny wybór. Wybrałeś mocnego przeciwnika – dodał Radczenko.

Sprawdź!  KSW Colosseum 2. Mamed kolejny raz efektownie nokautuje Askhama! Potężne kopnięcie na głowę! [WIDEO]

Całą kartę walk KSW 71 obstawisz w serwisie STSBukmacher oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

-> ODBIERZ BONUS NA KSW 71

Kurs na to, że Radczenko wygra ze Szpilką w 1 rundzie wynosi aż 4.00.

Szymon

Interesuje się motoryzacją, podróżami, ale przede wszystkim sportami walki, z którymi jestem związany od najmłodszych lat. Już jako dziecko uczęszczałem na treningi boksu, następnie próbowałem swoich sił w MMA, jednak przez kontuzję kolana nie mogłem poświęcić się tej dyscyplinie w stu procentach.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.