KSW

(VIDEO) Kołecki o przejściu Szpilki z boksu do MMA: „Nazwisko, które wypracował, stawia na szali. Ostatnio miał więcej porażek niż zwycięstw”

Już w tę sobotę odbędzie się gala KSW 71, na której dojdzie do wielu emocjonujących pojedynków. Na kibiców czeka m.in. powrót Marcina Różalskiego oraz debiut Artura Szpilki.

O przejściu „Szpili” z boksu do MMA mówiło się już od wielu miesięcy. Sam zawodnik w wywiadach zdradził, że dostawał oferty od organizacji freakowych, miał m.in. zmierzyć się z Kasjuszem Życińskim, jednak ostatecznie wybrał największą polską federację KSW.

W pierwszym pojedynku Artur Szpilka zmierzy się z Siergiejem Radczczenko, z którym miał okazję walczyć w 2020 roku. Wówczas po kontrowersyjnym werdykcie w górę powędrowała ręka Polaka. Wielu uważa jednak, że zwyciężyć powinien Ukrainiec.

Teraz dojdzie do głośnego rewanżu, a Radczenko zapowiedział, że tym razem wynik będzie sprawiedliwy i znokautuje Szpilkę już w pierwszej odsłonie.

Szymon Kołecki o debiucie Artura Szpilki

O debiut Artura Szpilki w formule MMA został zapytany Szymon Kołecki, który rozmawiał z portalem fansportu.pl. Były zawodnik KSW nie skreśla pięściarza i przyznał również, że „Szpila” mógłby świetnie odnaleźć się również w federacji freakowej.

– Każdy ma szansę spróbować i każdy musi brać pod uwagę, że nazwisko, które wypracował, stawia na szali. Przecież Artur miał ostatnio więcej porażek niż zwycięstw w tych topowych walkach. A nawet jeśli miał, to taki werdykt był kontrowersyjny z tym Radczenko. Fajnie, że ta historia potoczy się dalej w MMA (…). Sportowcom na takim poziomie światowym jak Artur to absolutnie spróbowanie MMA, myślę że nie można z góry tego przekreślać. Zobaczymy, jak to się potoczy.

– Myślę, że Artur z racji kolorowej osobowości medialnej w gali freak fightowej by się odnalazł. Z tego, co czytałem, to chyba nawet miał takie propozycje. Wybrał KSW, ja myślę, że sportowiec na tym poziomie co Artur, to fajnie, że walczy ostatecznie w sportowej organizacji. Fajnie, że walczy tu, natomiast gdyby walczył z Radczenko we freakowej organizacji, dla nich czy dla mnie walka wyglądałaby podobnie, tyle że w innej organizacji.

Kursy bukmacherskie na walkę Artura Szpilki w KSW

Całą kartę walk KSW 71 obstawisz w serwisie STSBukmacher oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

Sprawdź!  (VIDEO) Wielkie emocje przed debiutem Szpilki w KSW! Stanął twarzą w twarz z Siergiejem Radczenko!

-> ODBIERZ BONUS NA KSW 71

Kurs na to, że Radczenko wygra ze Szpilką w 1 rundzie wynosi aż 4.00.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.