KSW

Brutalny nokaut kopnięciem na gali KSW 60! Ion Surdu demoluje Koziorzębskiego [WIDEO]

Za nami drugi pojedynek gali KSW 60. W walce wieczoru czeka nas pojedynek o mistrzowski pas wagi ciężkiej pomiędzy Philem de Friesem a Tomaszem Narkunem.

W drugim pojedynku z karty głównej Kacper Koziorzębski zmierzył się z Ionem Surdu z Mołdawii. Według ekspertów faworytem tego starcia był polski zawodników, który w KSW stoczył 3 pojedynek.

Obaj zawodnicy podchodzili do walki z porażką w ostatnim starciu. Dla Polaka był to 11 pojedynek w karierze. Fighter wygrywał 7 razy, w tym 4 przez nokaut. Na KSW 57 zmierzył się z bardziej doświadczonym Marcinem Krakowiakiem, który wygrał przez poddanie w trzeciej rundzie.

Ion Surdu ma za sobą słabszy okres. Do walki podchodził z 10 zwycięstwami i 3 porażkami na koncie. Co istotne, dwie walki przegrał w 2020 roku. Najpierw na gali Brave CF, a następnie w debiucie w KSW, kiedy to zmierzył się z Tomaszem Romanowskim.

RELACJA

Nokaut już w pierwszej rundzie! Koziorzębski rozpoczął od niskich kopnięć, następnie zobaczyliśmy wymianę ciosów. Surdu potężnym kopnięciem znokautował Koziorzębskiego!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *