GROMDA

„Gleba” odpowiada Tyburskiemu! „Nie miałbyś odwagi wejść do ringu GROMDY. Zaczepiasz ludzi i szukasz atencji”

Zawodnik GROMDY odpowiedział Pawłowi Tyburskiemu, który na swoim Instastory skomentował krwawą walkę pomiędzy „Remim” i „Diabełkiem”.

Na gali GROMDA 9 Remigiusz Gruchała zadebiutował w walkach na gołe pięści. Początkowo miał zmierzyć się z „Góralem”, jednak finalnie zmieniono zestawienia i stoczył pojedynek z „Diabełkiem”. Było to wyjątkowo krwawe starcie, po którym obaj zawodnicy byli bardzo rozbici.

Ostatecznie zalany krwią „Remi” pokazał wielki charakter i zwyciężył, gdyż rywal nie był w stanie kontynuować walki. Po gali udostępnił w social mediach swoje zdjęcie, które później skomentował freak fighter Paweł Tyburski:

– Nie krytykuję tego, ale jest mi przykro od samego patrzenia. Nigdy nie wziąłbym walki na gołe pięści. Chłopaku, życzę tobie zdrowia i sukcesów, ale też zdrowego rozsądku. Ja rozumiem, że wojownicy. Ja rozumiem, że każdy próbuje się wybić, jak tylko może, ale nie zrozumiem, że robią to kosztem zdrowia – napisał zawodnik Prime Show MMA.

„Gleba” odpowiada Tyburskiemu

Słowa Tyburskiego nie spodobało się innemu zawodnikowi GROMDY Patrykowi Tołkaczewskiemu, który w ostatnim pojedynku w 6 sekund brutalnie znokautował byłego mistrz Glory. „Gleba” odpowiedział freak fighterowi i wyjaśnił, że z chęcią dałby mu lekcję pokory. Na swoim Instastory napisał:

Sprawdź!  Różal przed galą GROMDA 12: "Jesteśmy wojownikami. To, że chcemy się porozpie***lać w ringu, nie świadczy o naszej nienawiści"

@pablotybori miałem nie wypowiadać się na Twój temat, ale swoje mądrości o zawodniku, który zostawił serce, charakter i zdrowie w ringu gromdy zostaw dla siebie. Wypowiadasz się publicznie o nim i wystawiasz jego zdjęcie na swoją relację, bo wiesz, że media to połapią i zaczną pisać. Będąc normalny, napisałbyś mu to w prywatnej wiadomości, a nie odstawiał taką szopkę. Ty nie miałbyś odwagi wejść do ringu @gromdy i promować się w ten sposób tylko zaczepiasz ludzi, o których jest w danej chwili głośno i szukasz atencji wśród mediów. Jak nie miałem nic do Ciebie, tak teraz z chęcią dałbym Ci lekcje pokory!

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.