GROMDA

„Gleba” odpowiada Tyburskiemu! „Nie miałbyś odwagi wejść do ringu GROMDY. Zaczepiasz ludzi i szukasz atencji”

Zawodnik GROMDY odpowiedział Pawłowi Tyburskiemu, który na swoim Instastory skomentował krwawą walkę pomiędzy „Remim” i „Diabełkiem”.

Na gali GROMDA 9 Remigiusz Gruchała zadebiutował w walkach na gołe pięści. Początkowo miał zmierzyć się z „Góralem”, jednak finalnie zmieniono zestawienia i stoczył pojedynek z „Diabełkiem”. Było to wyjątkowo krwawe starcie, po którym obaj zawodnicy byli bardzo rozbici.

Ostatecznie zalany krwią „Remi” pokazał wielki charakter i zwyciężył, gdyż rywal nie był w stanie kontynuować walki. Po gali udostępnił w social mediach swoje zdjęcie, które później skomentował freak fighter Paweł Tyburski:

– Nie krytykuję tego, ale jest mi przykro od samego patrzenia. Nigdy nie wziąłbym walki na gołe pięści. Chłopaku, życzę tobie zdrowia i sukcesów, ale też zdrowego rozsądku. Ja rozumiem, że wojownicy. Ja rozumiem, że każdy próbuje się wybić, jak tylko może, ale nie zrozumiem, że robią to kosztem zdrowia – napisał zawodnik Prime Show MMA.

„Gleba” odpowiada Tyburskiemu

Słowa Tyburskiego nie spodobało się innemu zawodnikowi GROMDY Patrykowi Tołkaczewskiemu, który w ostatnim pojedynku w 6 sekund brutalnie znokautował byłego mistrz Glory. „Gleba” odpowiedział freak fighterowi i wyjaśnił, że z chęcią dałby mu lekcję pokory. Na swoim Instastory napisał:

Sprawdź!  (VIDEO) Potężne ciosy "Huntera"! Wygrywa w pierwszej rundzie i awansuje do finału GROMDA 7

@pablotybori miałem nie wypowiadać się na Twój temat, ale swoje mądrości o zawodniku, który zostawił serce, charakter i zdrowie w ringu gromdy zostaw dla siebie. Wypowiadasz się publicznie o nim i wystawiasz jego zdjęcie na swoją relację, bo wiesz, że media to połapią i zaczną pisać. Będąc normalny, napisałbyś mu to w prywatnej wiadomości, a nie odstawiał taką szopkę. Ty nie miałbyś odwagi wejść do ringu @gromdy i promować się w ten sposób tylko zaczepiasz ludzi, o których jest w danej chwili głośno i szukasz atencji wśród mediów. Jak nie miałem nic do Ciebie, tak teraz z chęcią dałbym Ci lekcje pokory!

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Mateusz "Don Diego" Kubiszyn chce GROMDY na większej arenie. "Kibice mnie niosą!"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.